Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qbenz

Resident Evil 4 - zmiana rozdzielczośći

Polecane posty

Witam!

Przebrnąłem przez większość tematów w tym dziale, ale nie znalazłem odpowiedzi na występujący u mnie problem więc zdecydowałem się napisać.

Otóż po zainstalowaniu gry i odpaleniu setuptool.exe (czy jak kto woli - aplikacji konfiguracyjnej) zaznaczyłem opcję ekranu panoramicznego oraz rozdzielczości w skali 1440x900. Uruchomiłem grę (jak narazie bez moda mouseaim) lecz nadal grafika oraz rozdzielczość ustawione były domyślnie na 800x600. Powtórzyłem cały zabieg jeszcze kilka razy, a gdy i to nie przynosiło skutków, zmodyfikowałem ręcznie plik tekstowy setuptool.ini (który o dziwo po otwarciu miał wpisane zmiany, które dokonałem). Dla porównania problemu zainstalowałem Biohazard4 (zangielszczoną wersję japońską RE4, którą dostałem od znajomego) i ku mojemu zdziwieniu... ta uwzględniała wszystkie zmiany jakie dokonywałem przez aplikację konfiguracji. Bardzo zależy mi na ograniu polskiej wersji, proszę o pomoc!

PEACE ->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyżej, że próbowałem konfigurować rozdzielczość i typ ekranu (panoramiczny/normalny) kilka razy... i nic z tego :dry:

Celowo nie wrzucałem moda mouseaim bo wiem, że po jego zaaplikowaniu takie problemy, to normalka, ale chyba zmiana rozdzielczości ekranu gry nie jest czymś skomplikowanym... help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...