Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mentor93

The Fight: Lights Out

Polecane posty

Aż dziwne, że jeszcze nie ma tematu o tej grze. Chociaż sam chciałem zapytać tylko: czy ktoś już w to grał? Recenzje w necie (np. IGN) albo w CDA nie są zbyt przychylne. Z drugiej strony, sami gracze mówią co innego. Podobno The Fight jest niezłą nawalanką, co zdają się potwierdzać filmik z YT, gdzie ludzie w to grają i jakoś dobrze wychodzi im [bicie] wirtualnych przeciwników. O, na przykład tutaj:

Nie wygląda źle, a na pewno nie tak, jak to było w recenzjach. Zatem pytanie do osób, które grę mają lub w grę grały - czy warto kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to można się ruszać. Według tej recenzji: http://www.ps3site.pl/recenzja-the-fight-l...out-move/56082/

"Nasz zawodnik nie stoi wryty w ziemię, podobnie jak rywale, więc niezbędne jest poruszanie się po polu walki. Wykonujemy to wciskając przycisk Move i lekko przechylając ?różdżkę? do przodu bądź tyłu. "

I ponoć najlepiej się gra mając 2 kontrolery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji go jeszcze użyć, ale z tego co wiem to działa jak zwykły pad. Z tym, że jest on przystosowany do trzymania go w jednej rece. I dzięki temu można się poruszać za pomocą analoga..

Polecam powyższy filmik, jest na nim między innymi pokazane zastosowanie kontrolera nawigacyjnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przekonałem i kupiłem kilka dni temu wraz ze Sports Champions (swoją drogą, Sports Champions to najlepsza gra na PS3, jeśli ktoś ma Move'a). Cóż, nie powiem, żeby grało się źle, ale gra jest dosyć trudna i wymaga ćwiczeń. Walenie na oślep nic nie da, trzeba uważnie patrzeć na rywala i wyprowadzać ciosy w odpowiednim momencie. No ale, jak na razie kilka walk wygrałem, a to dobrze wróży, bo jeśli taki grubasek jak ja mógł wygrać, to inni (czyt.: chudsi) tym bardziej :) Tylko moja rada: naprawdę trzeba się skupić na grze.

A czy lepiej gra się z dwoma kontrolerami ruchu? Tego nie wiem, bo nie mam drugiego, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że tak. Z dualshockiem też da się grać i da się nim wyprowadzać parę ciosów... Tak przynajmniej uczy nas gra, bo ja lewą ręką (dzierżącą dualshocka) raczej tylko się wspomagam, uderzając przeciwnika prostym. Chętnie bym kupił drugi kontroler, ale póki co, nie wiem, czy nie byłoby to wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo w Sports Champions radzę sobie świetnie z jednym kontrolerem, a dla samego The Fight wolałbym nie wydawać 200 złotych. Może jak stanieje, to kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem tą grę i muszę powiedzieć,że nie żałuję zakupu :P.Mimo kiepskich ocen w internecie,dla mnie jest bardzo fajna.Idealnie nadaje się do odstresowania :D.Sterowanie jest precyzyjne,ale niekiedy pojawiają się bugi (np.przenikanie rąk przez worek treningowy),które na szczęście nie psują wrażeń z gry.Walki są satysfakcjonujące,treningi męczące,ale po przeliczeniu kalorii ma się ogromną satysfakcje :trollface: .Obecnie trenuję dopiero od tygodnia,codziennie po przynajmniej dwie godziny.Po przeczytaniu artykułu Pana Radosława Madeckiego na temat treningów z Kinectem,nabrałem jeszcze większej motywacji. :] Moim zamiarem nie jest schudnięcie (jeszcze by tego brakowało xD),tylko wyćwiczenie mięśni górnych.Za 2-3 tygodnie napiszę,czy dało to jakieś efekty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły dwa tygodnie od napisania postu w tym temacie.Czas powiedzieć,jakie są efekty po treningach.

-Moja forma jest teraz lepsza

-Moje ręce nie zmieniły się za bardzo od tego czasu,chociaż można zauważyć,że są trochę bardziej muskularne :trollface:

-Moja "klata" jest trochę bardziej wyrzeźbiona (chociaż to raczej z powodu "brzuszków" ;) )

-Ostatnie (I NAJWAŻNIEJSZE :D) kilka dziewczyn powiedziało mi,że jestem napakowany :D

Więc gra polecam z całego serca ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...