Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akozi

Problem z m-gg !

Polecane posty

Mam wielki problem z zainstalowaniem gg na mój telefon Samsung Avila GPS. Dodam, że telefon mam w sieci Play Fresh na kartę. Problem objawia się w tym, że przy instalacji wyświetla się napis "nieprawidłowy plik". Ściągałem wszystkie wersje z stronki gadugadu, i... nic. Proszę o szybką i FACHOWĄ pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No kurde, przecież mówiłem że chciałbym usłyszeć FACHOWĄ odpowiedź.

Nie mam pojęcia, czemu nie działa i pytam się o poradę kogoś, kto się na tym zna, albo kto miał taki sam problem!

Błągam pomóżcie!

Prosisz o fachową pomoc a samemu nie możesz kliknąć w Google i sprawdzić czy Avila obsługuje GG tylko fachowiec musi zrobić to za ciebie ? Nie cytuj posta poprzedzającego. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, ze szukałem odpowiedzi na google. Nic nie znalazłem, więc - co oczywiste (widać nie dla wszystkich) - zwracam się z tym problemem na forum, gdzie mam nadzieję (o ja naiwny!) znaleźć kogoś, kto mi wyśle DZIAŁAJĄCĄ metodę, albo po prostu powie, że nic się nie da zrobić.

EDIT:To znaczy znalazłem kilka wątków, ale dotyczą one innych sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz jakie wersje próbowałeś (podaj rozszerzenia lub platformy dla jakich było przeznaczone). Później zapoznaj się z Zasadami nazywania tematów w tym dziale a na samym końcu napisz, że założyłeś temat z fachowym opisem problemu i oczekujesz fachowej pomocy ;).

BTW. Zajrzyj tutaj KLIK KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...