Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Życzenia dla forumowiczów

Polecane posty

[Ghost] Wesołych Świąt!

[org] Wszystkiego najlepszego, zdrowia przede wszystkim.

[politan] Zdrowia, szczęścia i słodyczy, politan wszystkim userom życzy ! PS. Biegnijcie do Biedronki drodzy gracze, bo tytuły po 10 zł jak co roku.

[Cragir] Rodzinnych świąt, wielu prezentów, pięknej choinki i udanego sylwestra, oto co wam Cragir życzy w te święta.

[bethezer] Cóż można powiedzieć... Wesołych i spokojnych świąt i oby w przyszłym roku było lepiej. Albo jeszcze lepiej. ;)

Nie mogłem się powstrzymać jednak: dla Forumowiczów od Bethezera -> :trollface:

[Rankin] MG: Podnosisz kartkę. Jest napisane na niej: "Wesołych Świąt życzą mieszkańcy R'lyeh!" Rzucasz kośćmi na utratę zdrowia psychicznego!

[Turambar] Nie umiem za bardzo składać życzeń, ale życzę po prostu spokojnych świąt. I za żadne skarby nie jedzcie karpia! One też mają święta. ;)

[sciass] Świąt wesołych, świąt spokojnych, bez nauki czy trosk jakich życzy Sciass, drogie forumczaki!

Mądrych postów bez liku,

0% na liczniku,

szanowania innych racji,

pokochania Moderacji,

Gier za pięć zeta,

szybkiego neta -

to życzenia od Pezeta

To co wyżej i niżej, tyle że fajniejsze,

grubsze, większe i prężniejsze.

Z racji że słów nieco braknie mi,

tego wszystkiego życzy Wam <facepalm> slee.

[Kawalorn] Wesołych świąt i żeby nikomu nie zdarzyło się, aby moderatorzy musieli interweniować w waszej sprawie. Kotek w prezencie > :cat2:

[RIP] W swoich życzeniach zawrę wszystko, czego Wam życzę: Wszystkiego Najlepszego!. Oby Wam się spełniło :)

Ostrych mieczy, celnych headshotów, zmysłu taktycznego ostrego jak brzytwa, dobrze wymierzonych skoków, nieprzerwanych kombosów, wygranych wyścigów... A poza tym żebyście w świecie rzeczywistym byli z każdym dniem lepszymi ludźmi - Dracia

Widzę, że rymowanki są popularne, więc zarzucę swoją:

Cela dobrego,

Skilla wysokiego,

Clayów unikania,

Nożem i toporkiem celnego rzucania,

Paczek z nieba porządanych,

Nalotów skutecznie rzucanych,

Niezawodnej Cobry wycinania,

Wszystkich meczów wygrania,

Fragów masę i szybko zdobytą kasę tego w Święta Bożego Narodzenia życzy Wam mateusz(stefan).

[black Shadow] Wszystkiego najlepszego w muzycznym i metalowym brzmieniu! :)We Wish a Merry Xmas!

[bronek] Życzę wam wesołych, pogodnych świąt oraz wspaniałego sylwestra do rana. Wesołych Świąt!

Wszystkiego dobrego z okazji Gwiazdki, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, zero problemów z grami, i 300 FPSów w każdym tytule życzy Wam OPTI

May the happiness be with you, young padawans :)

{Sevard} Życzę Wam, żeby nie tylko w święta ludzie mówili ludzkim głosem. Wszystkiego najlepszego i takie tam. ;p

[Arnie] A ja Wam czekoladowym kolorkiem życzę dużo słodyczy podczas świąt Bożego Narodzenia i w Nowym Roku :)

Wesołych Świętów i dużego komina na Mikołaja z wielkim worem - Lord

Ech, siedziałem chwilę i myślałem nad czymś specjalnym, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Dlatego życzenia mało oryginalne, ale jak najbardziej szczere: Wesołych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Byście spędzili je z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. No i byście z pełnią sił weszli w nowy rok - b3rt

Dużo postów, mało ostów, sprawnego komputera i czego tylko jeszcze pragniecie, oby się spełniło :-) [wies.niak]

[P_aul] Programistom życzę jak najmniej błędów kompilatora, RPGowcom jak najmniej przeklętych przedmiotów, a ogólnie wszystkim samych (krytycznych) sukcesów, tak w grach jak i poza nimi. A, i żeby świąteczny odcinek Doca był tak fajny jak się wydaje, że będzie :eyes:

Gier wysypu w wielkiej ilości

A w karpiu świątecznym niech nie będzie ości!

Nówek wymagań sprzętowych niskich

i w wigilijną kolację otoczenia bliskich,

choinki lasem i śniegiem pachnącej,

bombkami i światełkami w ciemności błyszczącej.

Aby zniknęły wam wszystkie troski i bóle

tego Wam życzy niziołka w to Yule! :D

Gdybym tylko miał talent do rymowanek, to bym pewnie jakąś zarzucił, ale z braku laku dobry kit: Wesołych Świąt, jak najlepszego Nowego Roku i własnego Gurren Laganna czego tam jeszcze sobie chcecie ;] - Aiden

[k0n]

a ja zamiast rymowanek skieruję me niegodne stopy w ślady Bash?-sensei:

Wyłącz monitor

Za oknem śnieg topnieje

Znów przyszły Święta.

Wesołych i Szczęśliwego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat otwarty więc zaryzykuję z okazji nabicia posta :P

Jednak nie będę oryginalny, a więc:

Spełnienia marzeń,

Fajnych Prezentów,

Szampańskiego Sylwestra

I czego tam chcecie :)

ps. Lord o jaki wielki wór mikołaja chodziło?? :trollface:

Down A ja żadnych życzeń z Plusa nie dostałem :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę przemówiła administracja ludzkim głosem w wigilię :P

Wszelkiej pomyślności, ciepła rodzinnego, miłości bliźniego, wielu sukcesów oraz spokoju na Święta i cały Nowy Rok.

Dostałem dzisiaj coś takiego z Plusa, mam nadzieje że Wam spasuje :) I poczucia humoru, bo powaga zabija powoli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, szczęścia, pomyślności

Żeby pieniądz u Was gościł

Prezentów bezliku

Więcej niż w bagażniku

Niech Wam komp hula

Tego Wam życzy Tabula

I niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi

:D

Dostałem dzisiaj coś takiego z Plusa

A z orange to tylko pieniądze wyłudzają :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turambar No zwłaszcza wtedy, gdy my je jemy.

Bardzo wielkie dzięki za życzenia. I życzę wszystkiego dobrego.

Podziel się opłatkiem;>

W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.

Pachnących jodełek z ogromem światełek.

Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką.

Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.

Dużo jedzenia na stole, niech te Święta będą wesołe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za kolorowego, przepełnionego życzeniami posta. ^^

Powinnam sprzątać, ale jako że dopadł mnie leń, też złożę Wam życzenia: tradycyjnie - *PAC!* (aha, Still, Ciebie nie pacam!)

Życzę Wam świętego spokoju, góry prezentów, inspiracji, powodzenia, zdrowia i kolejnego roku użerania się ze mną. Życzę, aby Wasze życie było zawsze spokojne, leniwe, cierpliwe. Życzę bliskości, rodziny, miłości i... Samotności - bo ona też potrafi być dobra, jeśli dawkujemy ją odpowiednio. Życzę spełnienia i nasycenia wszelkich namiętności, które Wami targają. Życzę kilku niespełnionych marzeń, bo takie są właśnie najlepsze. I oczywiście życzę Wam, droga moderacjo i drodzy forumowicze, żeby zawsze był przy Was ktoś, kto poda pomocną dłoń, przytuli, otrze łzy. To jest przecież najważniejsze.

A kiedy spojrzycie w ogień świeczek na wigilijnym stole, pamiętajcie o życzeniach osóbki, która bardzo chętnie połamałaby się z Wami opłatkiem osobiście. ^^

._|'''''|_

..( 'o') y

<( : )/

..( : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko, blisko było. O niemal co nie oplułem całego monitora herbatką i sernikiem wraz z klawą. Ale by było. Redakcyjny rysownik się dziś postarał, choć rysunki zawsze są zabawne. Uśmiałem się jak koń. Wiem, ze trzeba uważać przed zobaczeniem rysunku w wykonaniu Lenca lecz jakoś nie mogłem się powstrzymać przed przestaniem się śmiać.

Ale rysunek jest naprawdę świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "0 % na liczniku" to trochę za późno :trollface: . Lecz doceniam chęci i życzę wszystkim, aby nasza społeczność się cały czas poszerzała, aby na forum dołączały ciekawe osoby i żeby moderatorom pracowało się lekko, łatwo i przyjemnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...