Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kerp

Arcania: Gothic 4, skąd wziąć zwykły dwuręczny miecz?

Polecane posty

Nabyłem projekt dwuręcznego miecza mistrzowskiego, do wykonania którego potrzebny jest zwykły miecz dwuręczny. Tu pojawia sie problem - gdzie można takowy znaleźć/kupić. Od czasu zdobycia wspomnianego projektu zwiedziłem już dwie osady, a miecza na oczy nie widziałem. W dodatku jego wykucie przestaje mieć sens, ponieważ pospolite bronie znajdywane w okolicy zaczynają mieć porównywalne statystyki...

Podobno dwuręcznego miecza używają bandyci blokujący most z początku gry, ale tych już dawno wyrżnąłem, a ich oręż poszedł w niepamięć (no bo i skąd miałem wiedzieć, że broń kilku obdartusów będzie potem do czegoś potrzebna). Jest jakiś inny sposób na jego zdobycie, czy jest to już sprawa stracona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze to już sprawa zamknięta. Sam przechodzę aktualnie Gothica 4 i jestem już tuż pod świątynią (ta z boskim kowadłem) i jak dotąd nie natknąłem się na zwykły miecz dwuręczny od czasu mostu z bandytami. Moim zdaniem jedynie na tym moście można zdobyć takowy miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie Arcanię skończyłem już kilka dni temu, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.

Sam mogę jedynie potwierdzić powyższe słowa, przez całą resztę gry (po kupieniu wspomnainego projektu) nie widziałem ani jednego zwykłego miecza dwuręcznego. Wniosek z tego taki, że jeśli ktoś planuje bawić się w tworzenie własnych broni, niech lepiej chomikuje jak najwięcej znalezionych rupieci. Nie wiadomo co z tego może się jeszcze w przyszłości przydać. Inna sprawa, że w Arcanii potężne bronie można znaleźć za darmo w słabo strzeżonych skrzyniach porozstawianych po jaskiniach, więc cała ta heca z własnoręcznym wytwarzaniem sprawia więcej problemów, niż daje korzyści.

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...