Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rmag13

Rozwiązany: PaySafeCard i Steam

Polecane posty

Witam!

Chciałbym wrzucić trochę pieniędzy do portfela na Steam używając PaySafeCard.

Jeżeli chcę wpłacić 25? na Steam, to wystarczy "kupon" (nie wiem jak to nazwać) o wartości 100zl (1?~3.99PLN)? Czy może dochodzą do tego jakieś dodatkowe opłaty? Jeżeli trzeba więcej to czy jest możliwość wpłacenia na dwa razy (np. 100 + 20)? Co się dzieje z pieniędzmi jeżeli nie wykorzystam wszystkich z "kuponu"? Przepadają? A może trzeba kupić w innej walucie?

Nigdy wcześniej nie korzystałem z PSC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pieniądze nie przepadają, są na karcie dopóki ich nie wykorzystasz i tak dochodzi dodatkowa opłata za przewalutowanie, ze złotówek na euro to jest bodajże 2%. O ile dobrze pamiętam jeżeli ci braknie funduszy to poprosi cię o kolejny kod.

Steam sam to załatwi + doliczy ci 2% do tej kwoty tak jak ci napisałem. Jest jeszcze PayPal ale psc to chyba najwygodniejszy sposób jeżeli się nie ma karty.

Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "Edytuj".-org

edit: wybacz ale nie pisałem posta pod postem:) po prostu tak wyszło gdyż autor skasował swojego posta i moje znalazły się pod sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miało być powyżej :) : A o to "przewalutowanie" ja mam się martwić? Może trzeba to zrobić na stronie PSC? Czy Steam już sam sobie zrobi jak trzeba?

Ostatnia sprawa:

Jak długo te pieniądze są na tej karcie (których nie wykorzystałem)? Jak będę chciał je dalej używać to będę wpisywał dalej tan sam PIN/kod (czy jak to się tam nazywa)?

Już mam odpowiedź na moje pytanie.

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze kilka pytań dodam.

Otóż, gdzie można kupić karty Paysafecard, jak to wygląda i jak należy korzystać z nich na steamie ? Otóż byłem dziś w Media-Expercie i jakaś kobiecina powiedziała mi że oni karty wysyłają sms'em czy coś takiego. Osobiście nie zrozumiałem tej idei, więc pytam was o zdanie, czy należy skorzystać z tej metody, czy może kupić gdzie indziej (jak tak, to gdzie) i jakimś innym sposobem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Media-expercie po prostu wymyślili, że wysyłają ci kod sms'em, podajesz swój numer komórki, płacisz i po chwili masz. Jeżeli kupujesz normalnie to wygląda to jak paragon z jakiegoś hipermarketu ew. doładowanie do telefonu a korzystanie na steam polega po prostu na wklepaniu tego Pinu w odpowiednim miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...