Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Kane and Lynch: Dead Men - Tnie sie niemiłosiernie

Polecane posty

Nihil novi. Miałem już tak, kiedy kupiłem tą grę rok temu w SuperSellerze. Przyczyna problemu jest prosta - gra zacina się zawsze na najnowszych sterownikach. Żeby grać komfortowo, musisz zainstalować sterowniki do karty graficznej sprzed grudnia 2007 roku. Uprzedzę pytanie: nie ma na to patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kupilem nowe cd-action i strasznie zaluje ze dali ten badziew :(

Cd action rzadzi i nikt nie ma co do tego watpliwosci ale ta gra to jakas porazka. mam najnowsze stery i ... mam zmieniac na staruskie stery tylko po to by grac w jakas tam gierke? Zakichany producent nie dal patcha to niech sie wala a cd action wydalo kupe kasy na produkt ktory nie dziala!

apel do redaktorow: zrobcie cos, jakis moze nacisk na dystrybutora/producenta etc? Kupiliscie badziew, nie pelnoprawny produkt, zaplaciliscie maase kasy napewno a wasi czytelnicy nie moga w to grac nawet :(

Vhyba ze ma ktos jakies rozwiazanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można spróbować sterowników z 2008 roku, ale gwarancji nie daję. Ja grałem w K&L na Radeonie 2400HD ze sterownikami Catalyst 8.4 i gra działała bez problemu na najwyższych detalach.

W razie czego mogę komuś wysłać link do tych sterów, bo mam je gdzieś na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać problem występuje z nowszymi układami kart ATI( i nie tylko). Takich błędów redakcja nie mogła w 100% wykluczyć, bo nie wszystkie karty mają ten problem, więc obwinianie testera jest niezbyt miłe.

Ja np. nie pogram narazie w GTA IV, bo sterowniki z karty Geforce Innovision 470 powodują zacinanie się gry. Tak się czasami zdarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja:

Radeon 4770

Intel Pentium Dual Core @3.00 GHz

4GB Ram

Windows XP

Gra chodzi z oszałamiającą prędkością ok. 1 klatki na sekundę (a czesem nawet wolniej). Hitman 4 na tej samej konfiguracji śmiagał jak złoto w max detalach.

Bez jaj z tym downgradeowaniem strowników, równie dobrze można by poprosić bym się na potrzeby danej gry dokupił stara kartę graficzną... Problem zdecydowanie nie jest jednostkowy, więc dobrze by było gdyby znalazło się jakieś rozwiązanie nie wymagajęce cofnięcia się ze sprzętem/sterownikami o kilka lat wstecz. Zwłaszacza że K&L nie jest jedyną grą w którą mam zamiar grać w najbliższym czasie, żonglerka sterownikami nie jest rozwiązaniem intuicyjnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina CD-A, bo też miałem kiedyś taki problem sam nie wiem jak go rozwiązałem, moja karta to Radeon HD 3870. Trzeba na 100% wrócić do sterowników wydanych w czasie premiery gry lub najstarszych dla danej karty graf. jakie się tylko da, najlepiej zainstalować te dołączone oryginalnie do karty graf. Ja już z niejedną grą miałem problem na mojej karcie choćby z Hitmanem Krwawą Forsą dołączoną jakiś czas temu do CD-A ta mi się wieszała co kilka minut że nie szło grać i nic niestety na to już nie poradzę dopóki nie zmienię kartę na... na pewno już Radeona w życiu żadnego nie kupię!!! Mam dosyć problemów ze sterownikami, zawieszaniem się niektórych gier , black screenów itp..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli moja karta graficzna nie ma sterowników z czasów wydania gry, bo zwyczajnie jej wtedy nie było jeszcze na rynku? Mam biegać po aukcjach internetowych i szukać na tę okazję starszego modelu?

Nie twierdzę że to wina CDA, raczej ciężko mi wyobrazić sobie redakcję siedzącą nad grą i myślącą jak tu coś spie$%^$ by sie czytelnicy wku$%#. Faktem jest jednak że to CDA grę na coverku dało, gdybym miał ten problem z grą kupioną w sklepie, pretensje miałbym do dystrybutora. W tym wypadku ciężko mi uznać że CDA nie ponosi za zaistniałą sytuację żadnej odpowiedzialności, gdybym kupił ten numer CDA tylko dla tej gry (i tak bym kupił, ale nie o to chodzi) miałbym podstawy być wściekły bo jest to produkt niekompatybilny z TYPOWYM obecnie sprzętem, a informacja o potencjalnych problemach nie jest nigdzie podana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setki tysięcy razy było pisane na Google, na stronie producenta gry również.

Otóż Kane&Lynch od dnia premiery ma błąd 'z przycinaniem' - którego rozwiązanie jest BANALNE.

Nie jest to wina sterowników, kart graficznych czy procesora - WINNA JEST KLAWIATURA USB!

Także jeśli chcecie grać komfortowo w K&L wejdźcie to menedżera urządzeń i wyłączcie WSZYSTKIE urządzenia interfejsu HID (bez obaw, mysz czy klawiatura nie przestanie działać) - a gra zacznie działać płynnie bez przycinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...