Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Długo włączający się komputer.

Polecane posty

Witam.Już to dawno zaobserwowałem że komputer długo się włącza.Trzeba odczekać 2 minuty po zalogowaniu żeby przeglądarka się włączyła.A jak byłem u kolegi który ma beznadziejny komputer to u niego po zalogowaniu trzeba odczekać 20 sekund i przeglądarka się włącza.Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja to:

płyta główna:ASUS P5KPL-AM

procesor:INTEL CELERON DUAL CORE 2.00GHZ

KARTA GRAF. :ASUS GEFORCE 9500GT 512MB

DYSK: WESTERN DIGTAL 250GB KUPIONY 4LATA TEMU , SEAGATE 500GB KUPIONY POD KONIEC SIERPNIA 2010

W autostarcie mam włączone 4 programy,komputer jest dość zaśmiecony.

To pomożecie?

EDIT mam 2gb ramu kingstone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy pomóc (w miarę możliwości).

Przede wszystkim postaraj się pozbyć zbędnych śmieci (głównie wszelkiego rodzaju robactwa, jeśli takie Ci na kompie zalega - wirusy, trojany, keyloggery, spyware itp.). Nie napisałeś ile masz pamięci oraz jaki masz zasilacz (choć nie jest to tak bardzo konieczne). Co do programów w autostarcie - jeżeli są to pozycje mocno zasobożerne, mogą start systemu spowalniać. Możesz spróbować je wyrzucić z autostartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo wirusów to mi się skanuje od jakiejś 17:00 jest narazie przeskanowanych około 61500 plików do autostartu mam dodany program TuneUp utillties którego nie widać w programach które się uruchamiają (start>uruchom>msconfig>uruchamianie) tam nie ma tego programu.

EDIT:jak narazie nie wykrył żadnych wirusów a pominą 109 plików.Antywirus to F-secure.

EDIT2:Wykrył 3 wirusy i je usunął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to potrzebna mi jest informacja jakie wirusy usunął F-Secure.

Do tego jednak będą potrzebne dokładniejsze logi, bo parę rzeczy mi nie gra.

1. Wykonaj pełne skanowanie systemu programami Malwarebytes' Anti-Malware oraz SUPERAntispyware Free.

2. W OTL pozaznaczaj opcje Infekcja LOP - Sprawdzanie oraz Infekcja Purity - Sprawdzanie, Skanuj wszystkich użytkowników oraz we wszystkich sekcjach wybierz opcję Użyj filtrowania i kliknij skanuj.

3. Ściągnij program Defogger, uruchom go i wyłącz nim emulację napędów.

4. Ściągnij program GMER. Nie zmieniaj żadnych opcji i kliknij przycisk Szukaj. Po zakończeniu pracy zostaniesz poinformowany, że log został zapisany w schowku. Otwórz notatnik, wklej go i zapisz na dysku.

Wrzuć na forum logi wygenerowane w krokach 1 (2 logi), 2 (2 logi) oraz 4 (1 log).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...