Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altherion

Przesunięty obraz w grach

Polecane posty

Włączyłem komputer, zainstalowałem sterowniki do nowej myszki Microsoft Sidewinder X5 i postanowiłem ją przetestować w grach. W pierwszej kolejności odpaliłem GTA: San Andreas - ok. 1/4 obrazu przesunięta w lewo :rage: . Podobnie w PES 2010 i Assassin's Creed II - tyle, że obraz przesunął się lekko w lewy górny róg ekranu. Wraz ze zmianą pozycji obrazu zaczęła po każdym wyłączeniu jakiejkolwiek gry włączać się opcja AUTO Adjust (Auto-dopasowanie) w monitorze (Monitor to ASUS VK221), która użyta w celu dopasowania obrazu w grze "udaje", że wszystko jest w porządku.

Postanowiłem pokombinować - w każdej z w/w gier zmieniłem rozdzielczość (np. w GTA: SA z rozdzielczości 1680 x 1050 x 32 na 1600 x 1200 x 32) na jakąkolwiek inną. Efekt - obraz automatycznie wrócił do odpowiedniej pozycji. Można by powiedzieć, że problem rozwiązany bo obraz jest we właściwym miejscu. Jednak po powrocie do poprzedniej rozdzielczości w której był źle dopasowany (w przypadku tych gier były to najwyższe rozdzielczości więc problem uniemożliwia mi zagranie na nich) - błąd występuje ponownie :pokerglass: .

Więc bardzo proszę o pomoc w poprawieniu opcji dopasowywania obrazu i wyłączeniu notorycznie uruchamiającej się opcji AUTO Adjust po każdym wyłączeniu gry. :ermm:

P.S. Karta graficzna - Radeon HD4870.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...