Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sprytnyzbys

Zabezpieczone Wi-Fi w domu-Aster 8Mbit/s

Polecane posty

Czesc,

mam 8Mbit/s w Asterze u chciałbym założyć u siebie w domu zabezpieczoną sieć Wi-Fi, tak żeby móc korzystać z internetu na iPodzie.

Chciałbym, żebyście mi polecili jak najtańszy i jak najlepszy router(najlepiej link na allegro) i wytłumaczyli krok po kroku jak to wifi zalozyc i zabezpieczyc. Chciałbym to zrobić jak najszyciej i jak najmniejszym kosztem, dzieki :)

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ten opis pisał chyba ktoś co najmniej niekompetentny, ponieważ wszystkie sieci są podłączane do komputerów i takich routerów zwykłą skrętką (najczęściej) czyli tą specyficzną plastikową końcówką ośmiożyłowego kabla z zatrzaskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sprytnyzbys

Kup TP-Link WR543G. Link: KLIK KLIK. Prosta konfiguracja i świetny stosunek jakość/cena.

@dangerziom

Odpuść sobie nabijanie postów. Gdyby to kupił wyrzucił by pieniądze w błoto. Poczytaj trochę o DSL,xDSL i ADSL a później bierz się za doradzanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ten opis pisał chyba ktoś co najmniej niekompetentny, ponieważ wszystkie sieci są podłączane do komputerów i takich routerów zwykłą skrętką (najczęściej) czyli tą specyficzną plastikową końcówką ośmiożyłowego kabla z zatrzaskiem.

Hmm chodzi ci opis aukcji? Możesz zacytować fragment o który ci chodzi bo ja w opisie nie widzę nic nie odpowiedniego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...