Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zooom77

Rozwiązany: SaintsRow2 - gra zniknęła z konta Steam

Polecane posty

Witam !!

Mam problem z Saintsrow 2 i steam...mianowicie posiadam oryginalna gre Saintsrow 2 ...problem jest taki ze gdy wchodze na konto steam na ktorym gra zostala zarejestrowana gry juz nie ma....pisalem na ten temat do steam support ale odpisali mi : "Hello,

A staff member has replied to your question:

Hello Piotr, Thank you for contacting Steam Support. Unfortunately, we are only able to provide support in English, French, German, Italian, Swedish, Danish, Portuguese, and Spanish. Please submit your question again in one of these languages if you still require assistance. "

Moj angielski jest slaby ale rozumiem ze nie dogadam sie z nimi po polsku ...wyslalem im rowniez zdjecia pudelka,plyt i kodu produktu....Probowalem rowniez odzyskac dane swojego konta na ktorym zostala gra zarejestrowana bo myslalem ze pomylilem konto ...ale zgodnie z mailem zwrotnym wszystko sie zgadza ...wiec nie wiem co jest grane...gra byla na koncie a juz jej nie ma ...nie wiem co zrobic...pomocy!

Moze da sie jakos zainstalowac ta gre bez steam?... Posiadam przeciez plyty ... Jakies pomysly ?

post-207769-1292697104_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co możesz zrobić, to przekazać im swoje zażalenia z pomocą osoby znającej jeden z powyższych języków (np. angielski). Lepiej będzie, jka ta osoba bedzie pisac co jej mówisz w danym czasie, na forum możemy niektóre rzeczy źle zinterpretować :)

[EDIT] Bez STEAM to byś grę uruchomil jedynie gdyby była w wersji pirackiej, czego nie polecam, lamanie prawa, kradzież itp. I jak im cos wysyłasz to staraj się wysyłać lepsze zdjęcia, na tym trudno w ogóle byloby rozpoznac że to jest Saints Row.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie ale juz sie z nimi dogadałem :) ...Translator działa cuda :D .... zapodali mi nowe konto z ta grą z możliwoscia zmiany hasla w tym właśnie koncie i już pykam ...ale gierka i tak dość kiepsko napisana bo się przycina i na różnych forach wyczytałem że nawet na najlepszych sprzętach tak sie dzieje ... Dzieki za pomoc i pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...