Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

BSoD 0x000007E + sterownik ATI - dlaczego ?

Polecane posty

Temat jest w sumie dopełnieniem poprzedniego (KLIK). Założyłem nowy, ponieważ tam już nazwa tematu zupełnie inna jak i sam sens.

Przed chwilą, po serii testów na temperatury itd. spokojnie zacząłem grać w CoD: Black Ops. Po mniej więcej ponad 30 minutach grania wyskoczył mi drugi BSoD [najpierw chwilowe skrzeczenie w głośnikach i artefakty na monitorze] - z BSoD'a doczytałem tylko kod - 0x000007E [mniej więcej, zer nie liczyłem :P] oraz sterownik ATI [nie doczytałem konkretnego pliku, na pewno "ati(...).dll"].

Czego to wina ? Uszkodzona karta ? Źle współpracujące sterowniki [najnowsze, Catalyst 10.12] ? Czy być może ten zasilacz, ale to czy wywalałby BSoDa i potem dalej bez problemu działał ?

Doczytałem w Googlach nie które powody i wszystkie prowadzą do problemów ze sterownikiem lecz u mnie nieco inna sytuacja dlatego jednak wolę się upewnić niż nie potrzebnie grzebać ze sterownikami, Directem czy innymi duperelami.

EDIT: Z godzinkę temu odinstalowałem sterownik -> wyczyściłem system Driver Sweeperem -> zainstalowałem starsze Catalyst 10.5, które działały bez problemu na starszej HD3850. To samo....ale, grałem teraz niemal pół godziny w nowego NFS...i nic, wszystko spokojnie śmiga. Więc, czy tego BSoD'a może powodować samo Call of Duty ? Już teraz spać idę, ale sprawdzę jutro na dłuższą metę jak będzie w Crysis: Warhead czy FIFA11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...