Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagromar

problemy z wydajnością

Polecane posty

Witam! Mam problemy z laptopem. Jest to asus n61vg w środku ma Intel Core 2 DUo T6670 2.20GHZ, karta Nvidia GeForce GT 220M VRam 1 GB, pamięć ram 4GB ale nie mam pojęcia jaka bo za cholere nie moge sie połapać w windowsie 7. Generalnie nie gram na laptopie, ale chciałem zobaczyć jak wypadnie na nim pare nowych produkcji. Na pierwszy rzut poszedł Fallout New Vegas, na stacjonarnym kompie (nie najnowszym) śmiga bez zarzutu. Na laptopie już nie nie mam pojęcia dlaczego. Zanim kupię grę sprawdzam wydajność na stronie canyourunint.com. Na laptopie Fallout osąga najlepsze wyniki. PS. Strona nigdy mnie nie zawiodła. Poinstalowałem też najnowsze sterowniki karty i direct x. Może ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może grafika, bo pamięc tam mowisz 1gb n, ona odpowiada za rozdzielczość ważna jest PRĘDKOŚĆ karty a nie jej pamięc ja mam 256 na 22 calowym monitorze i jak mi mafia scinała na odpowiedniej rozdzielczości to przestawiłem na 1024x768 i gitara. nie kojarze tej karty ale to ona moze być problemem. Albo coś jest [CIACH].

Na forum nie przeklinamy. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, ja na swoim gracie z sygnaturki spokojnie uruchomiłem New Vegasa w HD i większości opcji na high (oprócz AA) i działał bez zarzutu, więc raczej to nie jest wina karty (która tak naprawdę to GF9600M GT pod inną nazwą). Problem w tym, że canyourunit ma problemy z rozpoznawaniem kart graficznych notebooków.

Próbowałeś robić standardowe rzeczy typu zmienienie profili wydajności, wywalenie wszelkiego softu od producenta itp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP Czy ja wiem. Physx daje wiele lecz człowiek nie potrafi tak łatwo ich dotrzeć. A w każdej grze efekt jest inny. Czasem nie zauważamy różnicy, bo wygląda tak samo albo trochę lepiej tylko. Physx daje lepsze rozbicia szkła, efekty dymu, kurzu, wody, cieczy, zawiesiny itp. Lecz trzeba się liczyć z tym, że trzeba mieć odpowiednią grafę bądź procek musi dawać radę, aby nie było pokazu slajdów. Ale zjadać to zjadają w zależności od stopni użycia physx-a i od samej gry. I nie każda gra obsługuje te biblioteki. pomóc może ale jakoś wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...