Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalper

GEFORCE GTX 260

Polecane posty

Jak w grze chcesz mieć to musisz poszukać odpowiedniej opcji. A jak nie ma takiej opcji w danej grze to w sterach możesz wymusić, żeby w każdej grze próbowało włączyć AA albo możesz ustawić sobie osobno do każdej gry odpowiednie ustawienie. Oczywiście pamiętaj, że nie w każdej grze możesz włączyć AA bądź go wymusić w sterach. Czasem dzięki nowej wersji sterów się już da. Przykładowo NFSHP ja nadal nie mogę wymusić AA w sterach, a podobno już testerzy z nową wersją taką jak ja mam (10.11) mogli wymusić. A najlepiej napisz o co dokładnie Ci chodzi to wtedy lepiej Ci dogodzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy na sterach twoich uda się wymusić, bo ja nie mogę na 10.11 czy 10.8. Ale w sterach zobacz zakładkę ustawienia 3D. I tam wybierz odpowiednią opcję. Dawno nie miałem grafy nv, więc już nie pamiętam. Jeszcze z kilku kompów w domu mam tylko dwa, które mają gf ale nie chce mi się uruchamiać tego z gtx285, bo ma prawie nowe stery, a kolejny stary to siedzi za telewizorem i za dużo czasu bym stracił na szukanie kabli zasilających itp. Po prostu w tej zakładce poszukaj opcji na temat wygładzania.

Widzisz ja tylko dałem pierwszy lepszy przykład, a trafiłem w twój problem. A serio podejrzewałem, że może chodzić o HP lecz nie byłem pewny. Też mnie to trochę denerwuje, bo top jedna z niewielu gier, w których brak AA mocno widać, a linie proste różnej długości są bardzo "załamane".

Mi się wydaje, że raczej nie, bo próbowałem na różne sposoby, 2x,4x,8x i różne rodzaje i nic zawsze wywala jak tylko ma się pojawić grafika 3D. Czyli wymuszam odpalam, wczytuje i zamiast pokazać auto to wywala. A jak podczas włączonej gry ustawie to tak samo jest. Mogliby to poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...