Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Rozwiązany: Deinstalacja wszystkich plików programów

Polecane posty

Klopot moj dotyczy odinstalowywania gier, a mam go na windows 7 oraz mialem na viscie, konkretnie chodzi o to, ze kiedy wykasuje jakas gre np. Morrowind i po dlugiiiim czasie sobie ja zainstaluje to na kompie zostaja save z tej gry, pomimo ze nie ma ich w katalogach gry. Podobna sytuacje mialem z GTA SA, ale tutaj mialem taki problem, ze pare samochodow zle podmienilem i mi to zrypalo gre, skasowalem (ze wszystkimi plikami typu Gta3.img, w ktorych zapisywane sa auta), zaisntalowalem ponownie, ale niestety samochody nadal byly w niby dobrze przeinstalowanym pliku. Dopiero pomoglo zainstalowanie gry w kompletnie innym katalogu. Jest to wszystko strasznie wnerwiajace, bo nie moge w jakis "normalny" sposob wykasowac calej gry ze wszystkimi jej plikami. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. :)

EDIT.

PRZEPRASZAM ZA MYLNA NAZWE TEMATU CHODZI OCZYWISCIE O DEINSTALACJE.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość współczesnych gier wszelkie ustawienia i stany gry przechowuje gdzieś w katalogu domowym użytkownika (W Viście i Windows 7 domyślnie C:\Users\<nazwa_użytkownika>) i trzeba tam poszukać odpowiednich plików i je usunąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...