Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nowa wybieralka

Polecane posty

jupi! jestem pierwszy! :D

W cale że drugi :cool:.

Ja aż specjalnie covera włożyłem do napędu (a musicie wiedzieć, że wyjęcie jej z tej koprty nie było zbyt proste :oops:), żeby zobaczyć jak ta wybierałka nowa wygląda. Na pierwszy rzut oka jest taka troche bezpłciowa. Po wejściu kiedy mamy to pierwsze okienko z tą tańczącą babką... to wygląda kiczowato :). Lista gier trochę za mała, przez co po lewej jest strasznie dużo pustego miejsca. I gdzie się podziały wymagania? Przydałoby się jeszcze trochę uneutralnić kolorystykę, bo takie zbyt barbie jest ;). Ogólnie, podoba mi się - działa szybciej od tamtego i jest bardziej przejrzyste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu kiedy mamy to pierwsze okienko z tą tańczącą babką... to wygląda kiczowato

zgodzam sie z Toba ,

ta tanczaca 'babka' wyglada dosyc dziwnie i chyba nie pasuje do ogolnej tematyki.

kolorystyka tez troche razi ale jak ktos pisal wyzej mozna przywyknac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest to blad tylko z mojej strony ale ... nie ma podanych minimalnych wymagan co do gier i programow.

wiem ze mozna owe wymagania znalesc w cda ale sadze ze podanie ich rowniez tutaj nie zaszkodzilo by.

Zgadzam się, faktycznie to by się przydało z racji tego, że ktoś akurat nie ma CDA pod ręką bo pożyczył, bo rodzina czyta itp. No nieważne- faktycznie wymagania by się przydały. Poza tym nie mam większych uwag do nowego menu, chyba że coś w międzyczasie znajdę, ale nie wydaje mi się. Menu jak dla mnie jest dobre :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej wybierałce początkowo razi trochę zmiana kolorystyki. Teraz wydaje się taka mniej CD-Actionowa, no ale moze człek się przyzwyczai. A ta panna w początkowym menu nie pasuje, już lepszy byłby dyskobol z logo CDA.

Podoba mi się zaś to, że teraz wybierałka działa szybciej i w ogóle lepiej. Brak muzyczki mi nie przeszkadza zbytnio, acz czasami fajna bywała, jednak często po prostu miałem ją wyłączoną.

Podsumowując to ogólne wrażenie na plus, jednak należałoby dopracować i zmienić kilka rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie ta dziwna szczerzą ca zęby tancerka :evil: , usuńcie ją ! A co do reszty . to poprzednie menu było o wieeeele fajniejsze , takie hmmm... kosmiczne :wink: ! To nowe jest strasznie kiczowate , nie podoba mi się bardzo . Wygląda jakby płyta była dołączona do jakiegoś babskiego pisemka .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej wybierałki - w końcu jest. :) IMO jest lepsza od popszedniej

i po prostu ładniejsza, mniej archaiczna. Tylko trochę lepsze kolory mogłyby być. Aha i ta babka. Ja tam szowinistą nie jestem, ale nie za bardzo mi ona przypasowała. :)

BTW. Mam pytanko, kto napisał tą wybierałke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi! jestem pierwszy! :D

W cale że drugi :cool:.

Ja aż specjalnie covera włożyłem do napędu (a musicie wiedzieć, że wyjęcie jej z tej koprty nie było zbyt proste :oops:), żeby zobaczyć jak ta wybierałka nowa wygląda. Na pierwszy rzut oka jest taka troche bezpłciowa. Po wejściu kiedy mamy to pierwsze okienko z tą tańczącą babką... to wygląda kiczowato :). Lista gier trochę za mała, przez co po lewej jest strasznie dużo pustego miejsca. I gdzie się podziały wymagania? Przydałoby się jeszcze trochę uneutralnić kolorystykę, bo takie zbyt barbie jest ;). Ogólnie, podoba mi się - działa szybciej od tamtego i jest bardziej przejrzyste.

OK, uwagi bede przekazywal, kolorki sie uspokoi (tzn. zrobi rozne skiny) napisy powiekszy (nie wiem czy juz od #12 ale od #13 na pewno).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdecydowanie podoba nowa :). Kolor akurat jest dla mnie ok (zresztą czerwień jest moim ulubionym kolorem ^^) no i działa o wiele płynniej, pamiętam nie raz nie dwa coś się dzieło lub zacinało, a nawet wieszało, a teraz działa pięknie :). Brak muzyki jakoś mi nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsiejsza niz poprzednia o wiele szybciej chodzi i jest latwiejsza w obsludze i przedwszystkim nie zajmuje calego ekranu

Jak widzę ludzie dzielą się na dwa gatunki: Tych, którzy nie widzą wad, i tych którzy widzą wady i zalety, ale wolą wpisać wady (bo zalety kogo obchodzą? :D).

Jeszcze jedna sprawa: Jednak przydałaby się JAKAKOLWIEK muzyczka. I przydałoby się ciut bardziej wyeksponować, że to napewno jest sidiakszynowa wybierałka, bo teraz trzeba się przyglądać ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

no przecież ta tancerka jest wyrąbista, sprawia, że cała wybierałka jest taka retro :wink: a fajnie by było gdyby co miesiąc była inna postać/inny obrazek np. z pełnej wersji z danego numeru albo z tematu numeru, albo np. jeśli macie kilka projektów okładek, to dawajcie do wybirałki tą, która odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka to jakiś żart :) Szczególnie mi się podoba ten fioletowy pasek "CD-Action Cover Menu". Guzik przewijania w bonusach chyba powinien być przesunięty bardziej w prawo, bo pojawia się nad tekstami tych bonusów. Tło powinno być bardziej stonowane, ponieważ nie zawsze widać napis "pozycji". No i oczywiście ta pani na początku :)

Plusy to oczywiście szybkość i brak trybu pełnoekranowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...