Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Booyah

Rozwiązany: Warhammer 40 000: Dawn of War 2 - błędy grafiki

Polecane posty

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów. Przejdę od razu do problemu, włączając grę filmy wyświetlają się prawidłowo (tylko początkowe, filmiki w grze również są "poplamione"), aż do momentu menu. Widać tam białe plamy, paski. W grze jest to samo, oddziały i tam gdzie coś się dzieje pojawia się biała chmura, czasami paski w różne strony (przy rozdzielczości 1680x1050). Problem zmienia się przy zmianie rozdzielczości na 1024x768. Biała plama w menu jest mniejsza, lub nie ma jej w ogóle lecz pancerz dowódcy potrafi być przezroczysty w niektórych miejscach zmieniających się co chwilę. W misjach nie widać całych modeli postaci lecz tylko coś na kształt poświaty i ogień z plecaków odrzutowych. Wydaje mi się, że problem pojawił się po aktualizacji G4WL lecz nie jestem pewien. Dodam, że sterowniki mam świeże sprzed 10 min z tym, że nie są ze strony Asusa tylko ATI tak jak miałem dołączone do karty.

Konfiguracja komputera:

Asus HD 4850 512 MB

Intel Core 2 Duo E8400 @3.0 GHZ

4 GB ram

Wydaje mi się, że te info wystarczy ale zawsze mogę podać pełną konfigurację.

Dołączam kilka screenów

post-205272-1291997475_thumb.jpg

post-205272-1291997483_thumb.jpg

post-205272-1291997493_thumb.jpg

post-205272-1291997502_thumb.jpg

post-205272-1291997511_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,to rzeczywiście nietypowe,ale raczej nie ma to nc wspólnego z aktualizacją GFWL .Gram w tą grę i też mam zaktualizowany gfwl i jest cacy, piszesz że masz nowe stery to ok, a może musisz odpalić jako administrator (przy win 7) albo przestaw tryb zgodności. Możesz jeszcze napisać do pomocy technicznej Gram.pl czy CDProjekt ,oni są bardzo rzetelni i bardzo szybko udzielają pomocy,zawsze warto spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...