Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChiCkenQ

Tomb Raider Legenda - nie startuje!

Polecane posty

Heja

Mam problem z Legendą, otóż gra wogóle nie rusza. Zaczne od początku:

Instalka przebiega bezproblemowo, wszystko jest jak być powinno, następnie przy pierwszym uruchomieniu wyskakuje konfiguracja, zatwierdzam i wtedy paf paf gra nie startuje, zadnej reakcji nic zadnego błędnego komunikatu, poprostu nie reaguje na nic, ponowne klikniecia tez nie skutkują. reinstalacja nic nie pomaga.

Sprzet spełnia wymogi:

Athlon 64 3000+

DFI LP NF4

2GB

GF7900 GTX

XP Prof, SP3

jakieś sugestie?

z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest ta wersja z CDA :wink:

No to tak: spróbuj zainstalować grę na innym kompie.. Jeśli na drugim kompie będzie się działo tak samo, to najpewniej problem tkwi w posiadanej przez Ciebie wersji gry (wtedy wyjściem z sytuacji będzie reklamacja płyty).. Jeśli natomiast gra ruszy na innym kompie bez problemów, to problem najprawdopodobniej będzie związany z Twoim kompem. Wtedy będziemy szukać innego rozwiązania :wink:

Spróbuj zrobić to co napisałem a potem podziel się wynikami :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja tez mam problem z odpaleniem jej u siebie tylko, że po konfiguracji włącza się cały czarny ekran i zero dalszej reakcji. Pozostaje tylko restart, próbowałem z różnymi konfiguracjami, aktualizowałem sterowniki i ciągle to samo. Na drugim kompie też. Pozostaje wymiana płyty chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie dawno zainstalowałem TR Legendę z cd-action. Nie było żadnych problemów z instalacją i ogólnie gra chodzi jak należy, tylko kiedy próbuję wznowić grę zawsze wyskakuję komunikat: "Wystąpił problem z aplikacją trl12.exe i zostanie ona zamknięta". Nie da się przez to ukończyć gry (chyba że może za jednym podejściem, ale to nonsens). Bardzo proszę o pomoc, bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

jako że jestem osobą nie cierpliwą :smile: zakupiłem za grosze Legende w wersji premierowej PL, edycja bez patcha next gen (cenega fail), żeby sprawdzić czy akurat ta wcześniejsza wersja poleci, i tak: instalka przebiega ok, tak jak w wersji CDA,

uruchamiam, filmik początkowy z larą w roli głównej i bląd ! ! ! nie wskakuje menu tylko kuźwa pulpit i komunikat:

"W trakcie gry Tomb Raider: Legend wystąpił nieodwracalny błąd. Odnieś się do pliku ReadMe, aby znaleźć informacje pomocne w rozwiązaniu problemu, lub skonsultuj się z pomocą techniczną wydawcy"

Exception code: Access violation (c0000005): (Write to address: 0x05fe4c30)

CPU info:

EAX - 0x05fe4c30

EBX - 0x0000009e

ECX - 0x05fe3da8

EDX - 0x00000000

ESI - 0x05fe3bf0

EDI - 0x05fe3bf0

EIP - 0x05fe4c30

ESP - 0x0022f138

EBP - 0x0022f328

Jakieś kolejne sugestie? Co może być tego przyczyną?

Spoko, dodają do nowego CDA Tomb Raidera: Anniversary, a tu z Legendą taki problem! Pewnie z Rocznicą tez beda problemy.

Ma ktoś rozwiązanie mojego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...