Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yilmaz

Wysokie pingi w grach

Polecane posty

Witam serdecznie.

Ostatnio pojawil sie u mnie wysoki ping w grach, np. w grze AVP2 na serwerze sky umiejscowionym w szczecinie mialem ping zazwyczaj po 70-80, lecz teraz podskoczyl mi do 150. Kolega ktory jest wlascicielem serwera sprawdzil moje IP i okazalo sie, ze jest zlokalizowane w Austrii.

Czy ktos z Was wie jak z powrotem przywrocic IP aby znajdowalo sie ono w Polsce?

Mam UPC 50 mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie jest polskim dostawcą internetu, chociaż tak, jest on dostępny w Polsce.

Prawdopodobnie dostałeś przekierowanie z polskiego na austriacki host (serwer pośredniczący połączenia)

więc za dużo tu nie zdziałasz póki nie przywrócą Ci polskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mowil, ze jego serw dziala ok, lecz w pewnym momencie pewien pakiet danych dociera z opoznieniem.

Co dziwne, kolejny znajomy z ktorym razem pocinamy w gre tez ma taki sam problem i tez jest w UPC.

Orientujesz sie moze czy jak zadzwonie do UPC to przywroca mi polskiego hosta?

Jesli chodzi o download danych to wszystko jest ok, predkosc neta sie nie zmienila.

Dodatkowo , grajac w ta sama gre ale na serwie hostowanym w UK ping mam ok 90, czyli mniejszy niz na szczecinskim serwie. Why ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pingów UK-Austria -> Możliwe, że mają lepsze obejścia linii.

A to czy zadzwonisz do UPC... Zależy do kogo się dodzwonisz... chociaż wątpię, że coś na to poradzą.

Jeżeli się nie mylę to co miesiąc jest resetowany host (zmieniany na inny).

To, że dociera z opóźnieniem oznacza, że ma dłuższą drogę do przebycia, lub router coś kopie i niektóre pakiety nie są wysyłane jak trzeba. Ewentualnie to ma coś do windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...