Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Venderein

Guild Wars 2: Nagrody z jedynki

Polecane posty

Witam, jako że niedługo będzie GW2, a GW1 posiadam (lecz jakoś nie przeszedłem do tej pory) mam parę pytań. Jak wiadomo z tej strony STRONA za granie w jedynkę można dostać nagrody w dwójce. Tylko że nie do końca rozumiem.

1.Czy żeby zdobyć te nagrody to wystarczy mieć GW:Prophecies czy trzeba mieć GW:Eye of the North? Ja mam tylko zwykłe GW. Jak próbowałem użyć jednej z moich low-lvl postaci z GW to pisało że nie mogą załadować tej postaci.

2.Co ja muszę robić dokładnie żeby móc odblokować te nagrody?

3.W ile miesięcy mniej więcej sie przechodzi grę?Bo nie wiem czy zdąże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogniwem łączącym GW i GW2 jest Hall of Monuments, czyli bez Eye of the North się nie obędzie. Nie masz HoM więc dlatego wyświetla Ci się info, że postać nie istnieje. Pozostałe kampanie musisz mieć jeśli chcesz mieć wszystkei nagrody. W HoM jest 5 pomników: zbroje (tylko elitarne), minipety, herosy, bronie (tormented z NF, opressors z prophecies i giwerki niszczycieli z Eotn) i tytuły. Do pomników przypisujesz dane przedmioty/pety/herosów itd. Im więcej ich masz tym więcej masz nagród.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko zależy od liczby zdobytych achivóv więc po prostu mniej będziesz mógł odblokować bez wszystkich dodatków

2. Jak wspomniałem wyżej zaliczać achivy. :P W Guild Wars jakoś inaczej się to nazywa ale o to chodzi. (Title?)

3. Nie wiem jak długo się to nabija ale nie ma też żadnego ograniczenia czasu. Nawet gdy GW 2 wyjdzie wciąż będziesz mógł sobie nabijać więcej punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...