Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrmichal1998

Assassin Creed Brotherhood - mapki z piórami i flagami

Polecane posty

Po przejściu gry, gdy dostajesz dostęp do free roam możesz kupić u sklepikarzy (bodajże od obrazów) mapy z piórami i flagami, które zaznaczą na twojej mapie ich lokacje. Piór jest tylko 10 i są głównie na najwyższych budynkach (Panteon, Koloseum). Z flagami jest inna sprawa. 83 flagi są na głównej mapie i możesz je namierzyć dzięki wyżej wymienionym mapom. 18 jest w katakumbach Romulusa (po 3 w każdych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry, gdy dostajesz dostęp do free roam możesz kupić u sklepikarzy (bodajże od obrazów) mapy z piórami i flagami, które zaznaczą na twojej mapie ich lokacje. Piór jest tylko 10 i są głównie na najwyższych budynkach (Panteon, Koloseum). Z flagami jest inna sprawa. 83 flagi są na głównej mapie i możesz je namierzyć dzięki wyżej wymienionym mapom. 18 jest w katakumbach Romulusa (po 3 w każdych).

Kupiłem tę mapkę z piórami ale zebrałem 9, a 10 nie widać na mapce :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę mapkę z piórami ale zebrałem 9, a 10 nie widać na mapce :wallbash

To 10 jest ruchome, pojawi sié np. blisko kryjówki na wyspie (zobaczysz to na radarze) ale jak wejdziesz do domu i wyjdziesz juz go tam moze nie byc ale za jakis czas podczas przechodzenia gry zobaczysz go na radarze w innym miejscu, spoko na pewno sie znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...