Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skarpet9

Windows XP, a 7

Polecane posty

Nie wiem, czy zakładam ten temat w dobrym temacie, ale..

Otóż mam taki problem - zbliżają się święta i jednym z moich pomysłów na prezent jest nowy Win7 Home.

Obecnie posiadam Win XP Pro i nie wiem, czy ta zamiana me sens.

Komputera używam głównie do gier i prac biurowych.

Nie zawsze gram tylko w najnowsze gry i nie wiem, czy na 7 pójdą mi 4-5 letnie produkcję??

Po drugie od jakiegoś czasu podczas manipulowania przy sieci Wi-Fi (zwykłe ręczne podłączanie)

wyświetla mi się bluescreen i w związku z tym mam pytanie - czy jest to wina bardziej systemu, czy samego komputera??

Chodzi mi o to, czy zmiana systemu wyeliminuje ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Poruszane milion razy

2) Tryb "emulacji" nie jest dostępny w wersji HOME

3) Siódemka to system o wyglądzie/funkcjach VISTA z szybkością działania XP więc problemów nie będzie

4) Z grami mogą być kłopoty jedynie na 64bitach i to w naprawdę stare produkcje. Gry sprzed 4-5 lat, które na siódemce nie działają można policzyć na palcach jednej ręki

5) Błąd WIFI może być spowodowany bałaganem w systemie ale również awarią karty. Jeżeli masz możliwość np. sformatowania dysku i ponownej instalacji XP, zrób tak. Jeżeli błąd będzie dalej występował, znaczy, że karta poszła. Oczywiście można to zrobić bez formatu, ale to dużo tłumaczenia i klikania będzie...

6) Masz działające XP na laptopie, nie masz raczej potrzeby zmiany na 7. Co innego na stacjonarce, gdzie wymienisz kartę na obsługującą DX11...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...