Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paveloo951

Rozwiązany: FRAPS, możliwość 'zablokowania' liczby fpsów

Polecane posty

Potrzebne mi jest zablokowanie w FEARze fpsow do liczby 100. Tzn ustawienie tak, aby cały czas było 100 fpsow, bo cały czas mam kolo 400-500 co wywołuje różne dziwne reakcje ze strony gry. Słyszałem, że we FRAPsie jest taka możliwość, jednak nie wiem co i jak. Jak by ktoś mógł mi podpowiedzieć co zrobić, lub podać jakikolwiek inny sposób na osiągnięcie tej liczby to byłbym wdzięczny, googlowanie niestety nic nie wykazało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Frapsie to się nie da. Ale za to w grze się da ustawić ograniczenie do 60 fps. W grze w opcjach grafiki włączasz vsync. Różnicy pomiędzy 60 a 100fps nie zauważysz w wyświetlanym obrazie nie zauważysz tylko reakcja gry na ruch myszki może być większa ale to w bardzo niewielkim stopniu.

A czemu akurat tak pilnie Ci te dokładnie 100fps?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, Fraps ma możliwość blokowania framerate, jednak tylko w nowszych wersjach (od wersji 3.1 w górę). W tych wersjach, na zakładce Movies, po lewej wybiera się liczbę FPS (wartość można też wpisać samemu) i odhacza pole "Lock framerate". Od tej pory podczas nagrywania filmu, framerate będzie zawsze spadał do wybranej wartości. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego programu blokującego ilość fps do 100fps nie znam. A jeśli już tak bardzo chcesz mieć te 100fps to możesz obniżyć taktowanie procka do takiej częstotliwości, aż będziesz miał mniej więcej 100fps ale i to nie da Ci dokładnie setki. Innego sposobu nie znam, choć może inni znają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...