Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Britann

Jak obejść STEAM przy instalacji Warhammer 40K: DoW II?

Polecane posty

Po zainstalowaniu i trwającym ponad godzine update STEAM zaczynam instalować gre Warhammer 40K: DoW II i po zakończeniu instalacji zaczynają się problemy... Gra automatycznie zaczyna pobierać aktualizacje która ma około 5 gb, nawet jak wyłącze w ustawieniach STEAM pobieranie tych aktualizacji to i tak one się same pobierają. Przy przejściu STEAM w tryb offline nie moge zainstalować gry. Więc jak zrobić, żeby gra działała bez tego jeb.... STEAM? Dodam że mam internet Orange Free ( 6 gb limit i prędkość pobierania 1-10 kb/s ). Coraz więcej gier fajnych wychodzi i jest w tym STEAM i ciekawe jak mają sobie w nie zagrać ludzie z takim internetem jak ja lub Ci co nie mają go wcale??:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie grają. Steam to najwygodniejsza, zarówno dla producentów jak i graczy, platforma dystrybucji aktualizacji. To tylko Europa Środkowa jest na tyle zacofanym miejscem, że w ogóle trzeba płacić za internet w domu, o limitach ściągania nie wspominając. Steama nie da się ominąć dopóki ktoś ci nie dostarczy spatchowanej kopii zapasowej gry. Deal with it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien, czy wszędzie. Niemniej, Polska nie ma żadnej firmy, która oferuje darmowy internet, co z kolei pojawia się w sporej części Europy. A co do internetu mobilnego - nikt nigdy nie powiedział, że to się nadaje na gry. Limity jakie się nakłada to albo wyjątkowo intensywna praca biurowa, spore ilości fotografii albo trochę filmów, ewentualnie lekkie gry, szczególnie przy takiej szybkości łącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak na pewno się da - zrobiłem test. Wyrzuciłem UFO:EU z lapka, i spróbowałem go przekopiować ze stacjonarnego na lapka (nie robiąc kopii zapasowej) i... i tak ściągnął z sieci (choć to tylko 18MB). Mogę jeszcze spróbować z kopią bezpieczeństwa, ale to raczej nie będzie nic miarodajnego, jako że i tak nie używam dwóch kont.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...