Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosy92

Spadkobiercy

Polecane posty

Kiedyś ogladając TV4 bodajże napotkałem na program Spadkobiercy. W pierwsej chwili chwyciłem za pilota i już miałem zmieniać kanał jak na ekranie pokazał się Piotr Bałtroczyk i cała reszta elity kabaretowej. Każdy odcinek serialu jest coraz to lepszy i ciekawszy:) Więcej śmiechu, zabawy z bardzo scenicznej improwizacji każdego z osobna ;)

qz9222_f2c35fda711.jpeg

W pierwszej chwili: Moda na sukces:) Jednak po chwili świat się zmienia :)

Zapraszam do rozmowy o serialu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie uśmiałem się przy Spadkobiercach. Naprawdę dobra parodia amerykańskich tasiemców. Humor sytuacyjny podkreśla fakt, że aktorzy muszą "na żywca" wymyślać kwestie i skleić jakoś z góry ustalone motywy. Moim zdaniem doskonała forma rozrywki, zwłaszcza na zimowe wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ogląda się praktycznie na żywo wymyślane z głowy sytuacje i gagi. Ten minimalny zarys fabuły osoby tam znają, ale zrobić dobrą parodię samemu układając tekst jest sztuką. Masa śmiechu praktycznie przy każdym odcinku. Program godny polecenia :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak był gościem zaproszonym do programu Wojciech Mann, sami się nabijali co wymyśla gość który został zaproszony, nie potrafili się powstrzymać, jeden z lepszych odcinków do tego prawdziwa wódka, pamiętam jak któryś łyknął za dużo. Reakcja bezcenna. Program godny polecenia, ale ja prawie wszystko oglądałem teraz to prawie na same powtórki można trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie przepadam, za teraźniejszymi kabaretami(oprócz może kilku), ale ta "Soap Opera" naprawdę mi się podoba. Najlepsze jest jak się ktoś "ugotuje" na scenie. Wszyscy wtedy zaczynają się śmiać i ogólnie jest bardzo zabawnie. Irytują mnie trochę niektórzy goście, nie potrafiący nic powiedzieć, albo silący się na siłę, aby było śmiesznie. Pozytywnie zaskoczył mnie Saleta, myślałem że będzie stał jak kołek. Tymczasem nie tylko był dowcipny, ale sam praktycznie wyreżyserował całą scenkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja też coś dodam od siebie... Do Spadkobierców jakoś długo nie mogłem się przekonać, ale jak zdarzało mi się coraz częściej ich oglądać (z nudów, ot tak), to coraz bardziej mi się podobały... To jest zdecydowanie lepsze od wydurniania się na scenie i udawaniu debila... Takie rzeczy mogą u mnie wzbudzić jedynie zażenowanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spadkobiercy pokazują kto jest absolutnym mistrzem kabaretu.

Andrus, Wójcik & Wójcik', Górski. (Wiadomo są jeszcze Kryszak, Daniec, Piasecki - choć to bardziej satyrycy).

Zaś ludzie tacy jak Rewers, Sobańska (!), Tremiszewski, wstepu na scene mieć nie powinni. Ogólnie Spadkobierców oceniam słabiutko, jest pare osób trzymających jego oglądalnośc ale są i tacy ktorzy go niszczą.

Do improwizacji trzeba mieć talent a to potrafią Wójciki, Górski, Andrs czy tez Bałtroczyk, reszta prezentuje sie jakby z ulicy wzięta choc i tu 1 lepszy student (jakiejś normalnej uczelni) sprawdziłby sie o wiele wiele lepiej.

Jako, że talentu połowa tam nie ma to i humor jest przecietny a czasami durnowaty. Oczywiście publiczność wyje z chocby "Doriiiis? - Tak słucham cie? -Aaaaa już nic Dorrriiis", choć nie oceniałbym ludzi cieszących sie jak głupi do sera negatywnie - predzej tu działa otoczenie, smieja się obok to i ja sie pośmieje.

Oczywiście wole juz spadkobierców niż kabarety z Comedy Central, gdzie waga, podczas jednego skeczu 3 minutowego slowo "[beeep]" padło około 13 razy. Śmiechu było co nie miara ha-ha-ha.

Jeżeli chodzi kabarety to Moralny niepokój oraz Ani mru mru są poza zasięgem. Spadkobierców można oglądnąc bez bólu, nic wiecej. Do tego to co śmieszne to teksty oklepane z życia wzięte :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wole juz spadkobierców niż kabarety z Comedy Central, gdzie waga, podczas jednego skeczu 3 minutowego slowo "[beeep]" padło około 13 razy. Śmiechu było co nie miara ha-ha-ha.

Ale 'Spadkobiercy' lecą na Comedy Central, jeśli dobrze wychwyciłam z reklamy ;)

Tobie pewno o co innego chodzi!

Ja tam, tak szczerze, to nie oglądam kabaretów. Jeśli jednak załapie się na jakiś, to niechże sobie już leci. Ten tutaj, z nazwą w tytule, jest akurat jednym z tych, które wywołają u mnie uśmiech (bo żebym ja zaśmiała się, to nigdy jeszcze NIC tego nie wywołało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś ludzie tacy jak Sobańska (!) wstepu na scene mieć nie powinni. Ogólnie Spadkobierców oceniam słabiutko, jest pare osób trzymających jego oglądalnośc ale są i tacy ktorzy go niszczą.

Zgadzam się z tobą i wpełni rozumiem ten wykrzyknik przy jej nazwisku. Jej gra zrobiła się koszmarna, a do tego pan Kamys o zgrozo dał jej główną rolę w głównym wątku, który dla mnie jest klapą i porażką. Niestety pan Kamys uważa inaczej sad_prosty.gif Ciągle ona się miżdży do Jonathana. Nie wiem jak pan Artur to wytrzymuje, bo ja na jego miejscu zaraz bym ją ustawiła, bo przegina. Jak tak ma wyglądać okazywanie miłości to lepiej się nie zakochiwać. Powiem tak zawsze, gdy twórca sam na początku się bardzo zachwyca tym co wymyślił jak zwykle okazuje się to [słabe]. Tak jest w przypadku tego wątku i taka sytuacja jest z winy tej pani.

Na forum nie wolno używać przekleństw, nawet w postaci ocenzurowanej. - Yoshi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...