Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antros22

Rozwiązany: Tacens Gelus LiteII+

Polecane posty

Wpadl mi w rece wentylator na cpu,Tacens Gelus Lite II+.Nie znam sie na wiatraczkach, prosilbym aby wypowiedzial sie ktos kto sie zna.Czy to nie jest jakies dziadostwo? Mam takze juz stary ale nie uzywany wentylator Scythe P2 KatanaII,rowniez prosilbym o opinie.Jesli bedzie potrzebna jakas bardziej szczegolowa specyfikacja, dajcie znac to napisze. Jeszcze mam jedno glupie pytanie,jeden wiatrak ma poczworny kabel zasilania,a drugi potrojny.Ma to jakies znaczenie,na czym polega roznica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa mam w serwisie,bo plyta jest zwalona.Bede musial kupic nowa.Odeslal bym cie do innego mojego tematu"Jaka plyta pod socket 775",ale pisze z komorki i tak sie nie da.A procka mam Core 2 Duo E4500 2.2GHz@2.8GHz i tez nie wiem czy go nie zmienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Tacensa to juz mam,dostalem go przypadkowo i nic za niego nie placilem,ale moge go oddac do sklepu.Chodzilo mi o to czy on jest dobry.Natomiast Katana byla kupowana juz ladnych pare lat temu.Co prawda nigdy tego wentylatora nie uzywalem,ale zawsze to staroc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...