Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubbers2

Konfiguracja MiniHT

Polecane posty

Witam.

Jestem półszczęśliwym posiadaczem MiniHT ARM Anyka (z alledrogo). Mój problem polega na tym, że strony w przeglądarce się nie wczytują. Wcześniej tego nie zauważyłem, bo nie było zasięgu "łaj-faj", ale teraz mam router bezprzewodowy. Po problemach z konfiguracją (wciąż nie jestem pewny, czy połączenie jest na 100%) pokazuje mi się normalnie, że połączenie jest, siła sygnału jest "very good - excellent", ale jak próbuję włączyć jakąś stronę w preinstalowanym internet explorerze, wyświetla mi błąd, że strona jest niedostępna, przechodzi trudności, lub przeglądarka jest źle skonfigurowana. W tym rzecz, że na komputerku zainstalowany jest windows CE, procesor ARM, a każde uruchomienie, jest tak jakby pierwszym, i waszystko co się na nim zainstaluje jest kasowane; nawet przeglądarki portable, czy mini (instalowane na pamięci zewnętrznej) nie działają (gdzieś na necie znalazłem info, że działa tylko internet explorer). Próbowałem coś tam ustawiać, ale nic to nie dało (nieznam się na nim, na stacjonarnym używam tylko opery i sporadycznie firefoxa). POMOCY!

Pozdrawiam, rubbers2

P.S. Nie wiem, czy jest to dobry dział, ale wydał mi się najodpowiedniejszy. Dodatkowo przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne, stylistyczne i wszystkie inne wynikłe z mojej dysortografii (staram się jak mogę, wykonuję nawet specjalne ćwiczenia, ale nikt nie jest nieomylny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...