Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rekrat

Rozwiązany: Fallout new vegas - Problem z Bractwem stali

Polecane posty

Mam pewien problem. Zwiedzałem tak sobie pustkowia i natknąlem sie na baze bractwa. Nie moglem sie dostać do środka, więc zhakowałem drzwi. Bałem sie jednak, że jeśli pojde dalej popsuje sobie tym coś w fabule, więc sie wycofalem. Jak na ironie tak się stalo. O wiele pózniej dostałem misje Dzika karta i teraz gdzy chce zdobyć kontakt z Bractwem oni odrazu mnie atakują. Nie moge wczytać, bo juz za daleko doszedlem. Zna może ktoś jakiś pomocny skrypt czy coś w tym stylu, by to odkręcić? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wejść do bazy "legalnie"?:

1. Znajdź któryś ze zniszczonych oddziałów Bractwa. Jeden jest jest w

napromieniowanym kraterze w drodze do Black Rock Mountain, drugi w kwaterze głównej REPCONN, trzeci na ruinach południe od Nellis AFB

. "Uzbrojony" w hasło zagadaj do głośnika przy drzwiach.

2. Weź ze sobą Veronikę i ona cię wpuści.

3. Po zajściu dość daleko z questem "E-DE My Love" Bractwo samo skontaktuje się z tobą, że chcą obejrzeć naszego robota.

Jeśli problemem jest zepsuta reputacja z BOS możesz spróbować wbić w konsoli:

setreputation 11E662 0 0

zresetuje to "złą" reputację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wciąż nic. Co gorsza odkryłem następny problem. Veronica nie chce się do mnie przyłaczyć. Kiedys z nią rozmawialem, ale wtedy nie wiedzialem, że można ją mieć za kompana. Nie pamiętam co jej powiedziałem, ale teraz nie ma juz opcji by sie do mnie przyłączyła. Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie nosisz przypadkiem jakiejś zbroi RNK? Gdy ja dostałem się do bunkra bractwa od razu zaczęli do mnie strzelać. Jak się okazało później - dlatego ze miałem na sobie zbroję rangera z RNK. Może Veronica też nie chce gadać z tego samego powodu, ale tu pewien nie jestem. Wszystko dlatego że bractwo i RNK nie przepadają za sobą :) Do bunkra najlepiej wejdź w stroju neutralnym czyli jakimś "bezfrakcyjnym" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jak mogę, to pomogę :D A teraz ja miałbym pytanie, bo nie chce zakładać nowego tematu. Wie ktoś czy w Fallout NV można zmienić sobie twarz, coś w stylu operacji twarzy w River City jak było w "trójce"? Po około 100 godzinach grania stwierdziłem że moja postać jednak mogła by wyglądać lepiej :) ale nadal nie spotkałem się z możliwością zmiany rysów twarzy. Wiem że można zmienić fryzurę u "Kingów" ale to za mało :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...