Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carlos0606

Problem Palit GTX 460 1GB Sonic- Wysokie temperatury

Polecane posty

Witam.

Od 2 tygodni jestem posiadaczem w.w. karty graficznej. w stanie spoczynku karta ma 28st C- problemy zaczynaja się gdy włączam jakąś gre-w Arcanii karta ma nawet 75st C... Słyszałem o jakiejś aferze z radiatorami czy jest możliwe, że to przez to się tak grzeje?? Mam dobrze chłodzoną 'budę'( 1x12cm przód,1x12cm tył, 1x12cm bok na karte graficzną +1x8cm na procesor,na samym procesorze jest pentagram 10cm cały miedziany oraz dodatkowo na karte jest 1x8cm od dołu) .

reszta mojego zestawu to. Procek Phenom II 955-max 55st w stresie, ocz Fatality 750W i płyta Gigabyte 880 GA-max 45 st w stresie,2 dyski seagate 500 GB 32mb cache.

Ostatnio jak uruchomiłem 3dmarka Vatage to przy tescie z flagami miały dziwne czarne obramówki(na kocówkach flag pojawiają się czarne i szare paski) oraz wyskoczył błąd WM_QUIT with code -1-boje się, że to przez to ze jest taka temp.

Poza tym chciałbym kartę trochę podkręcić i nie wiem czy przy takich problemach to bezpieczne...

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Arcania każdą kartę potrafi doprowadzić do zadyszki, więc nie przejmowałbym się tym zbytnio. IMO nie ma czym się przejmować.

Jeśli nie masz co robić, to możesz odpalić Furmarka i włączyć Stability Test i zostawić kartę na kilka minut. Po wszystkich wrzuć screena. Ale nie powinno być kosmicznych temperatur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...