Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Zasilacz PANGU 600 W - czy bezpieczny na takiej konfiguracji?

Polecane posty

Zrobiłem wczoraj zakupy na giełdzie i kupiłem:

1. Intel i5 760

2. NVIDIA GeForce GTX 460 1 GB

3. 4 GB RAM

4. Gigabyte P55-US3L

Wskutek mało szczęśliwego zbiegu okoliczności musiałem całość złożyć na zasilaczu marki PANGU 600 W. Czy mogę tak to zatrzymać, czy granie na takim zasilaczu jest niebezpieczne? Nie podkręcam, nie wyciskam z komputera maksa, nigdy żaden zasilacz mi się nie spalił, ale wolę zapytać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny zasilacz 600W to by taki zestaw bez najmniejszego wysiłku pociągnął. Natomiast z tego co się orientuję Pangu mocy ma tyle co dobry zasilacz 400W (co i tak jest wystarczająco).

Mam trochę wątpliwości co do jakości tego zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za pomoc. Zainstaluję program do monitorowania podzespołów i będę obserwował - jak coś niepokojącego się wydarzy, to za tydzień kupię porządny zasilacz. Głupio byłoby oszczędzić 200 zł na dobry zasilacz i stracić 2000 zł, które wydałem na pozostałe części ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programami nie da się dokładnie zmierzyć napięcia. Jeżeli chcesz przez jakiś czas pracować na tym zasilaczu, to warto sprawdzać w miarę regularnie napięcia, ale koniecznie miernikiem :).

Moc na linii +12V podobna jak w Fortronach 400W czy innych zasilaczach 400-450W.

+12V 370W MAX

Ciekawy wynalazek-nie powiem, ale sam obawiałbym się o sprawdzanie na własnej skórze jakości tego zasilacza. :) Poszperałem chwilkę i znalazłem ciekawą stronę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...