Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: xfire + win 7 + BF BC 2

Polecane posty

Powitać :D

Mam BFa wykrytego w xfire`u jednak po uruchomieniu bfa wyskakuje takie oto coś:

http://img98.imageshack.us/img98/3680/beztytuudxu.png i nie mam XFa aktywnego w grze ;/

Domyśliłem się ( :D ), że muszę uruchomić grę z prawami administratora (co w sumie jest dziwne zważywszy na fakt, iż mam 1 konto na kompie ale niech będzie...). No więc prawoklik na skrócie na pulpicie i wciskam "uruchom jako administrator".

Iiiii... zero efektu - jak nie było XFa w BFie ( :D ) tak nie ma ;/

XF wykrywa, że gram w BFa (zmiana opisu) ale żadne okienko w grze się nie pojawia (jak to miało miejsce na starym poczciwym Win XP).

Xfire - NAJNOWSZY

Win 7 professional x 64 (jakieś tam aktualizacje są)

BF BC 2 - NAJNOWSZY (zainstalowany godzinę temu :P)

Help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze odpalić XFire z uprawnieniami administratora, bo raczej o to mu chodziło (sensowniejszym wydaje się wymaganie wyższych uprawnień od programu, który chce coś wyświetlić na ekranie zajętym przez drugi niż temu, który na coś takiego pozwala).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w xfire musisz ustawić jakiej wersji Directx gra chodzi. nie wiem jaką masz kartę więc ci nie podpowiem. W xfire wybierasz opcje -> wykrywanie gier, chwilę czekasz. Potem wybierasz BC2 i na dole masz do wyboru Direct3D9 i 10 i 11 bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze odpalić XFire z uprawnieniami administratora, bo raczej o to mu chodziło (sensowniejszym wydaje się wymaganie wyższych uprawnień od programu, który chce coś wyświetlić na ekranie zajętym przez drugi niż temu, który na coś takiego pozwala).

Odpalam xfa z uprawnieniami administratora jak i bfa a reakcji brak ;/

Dodatkowo w xfire musisz ustawić jakiej wersji Directx gra chodzi. nie wiem jaką masz kartę więc ci nie podpowiem. W xfire wybierasz opcje -> wykrywanie gier, chwilę czekasz. Potem wybierasz BC2 i na dole masz do wyboru Direct3D9 i 10 i 11 bodajże.

Mam gtx 470 (przesiadka z 8800GT) więc dla spróbowania dałem DX10. Po przeczytaniu Twojego posta uszczęśliwiony byłem pewiien, że to przez to ale jednak po zmianie na DX9 efektu również brak ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...