Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Nie da się zahibernować komputera

Polecane posty

Witam mam taki problem gdy próbuję zahibernować komputer to klikam wyłącz komputer i jest tam napisane stan wstrzymania to wtedy naciskam SHIFT i jest napisane hibernacja i w to klikam wtedy komputer niby przechodzi w stan hibernacji, jest napis przygotowanie do przejścia w stan wstrzymania i po chwili komputer sam się odhibernowywuje.Dlaczego?

Żeby nie zaśmiecań forum, mam jeszcze jedno pytanie czym się różni stan wstrzymania od hibernacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pytania:

Stan wstrzymania - komputer wyłącza monitor i dyski twarde, dzięki czemu oszczędzasz trochę prądu

Hibernacja - komputer się wyłącza i zapisuje wszystko co było w pamięci RAM na dysku twardym, a przy ponownym włączeniu przenosi z powrotem do RAM'u, dzięki czemu wszystko powinno być tak jak przed hibernacją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dziś już mi drugi niby głupi pomysł przyszedł do głowy ale może i przydatnym być. Zanim komp przejdzie w stan wstrzymania to weź myszkę w dłoń i podnieś ją, aby kursor się nie poruszał. Chodzi o to, że ja miałem kiedyś tak, że w starej myszce porusza się kursor, choć myszka w bez ruchu była. Były to takie drgania w windowsie czy nawet w grach. Po prostu weź myszkę, aby kursor nie miał możliwości latania czy drgania, które ja miałem kiedyś. Możesz tak mieć ale na razie pewności nie mam. W windowsie nigdy nie zauważyłeś po chwili nie ruszania myszką by kursor w dziwny sposób się poruszał sam z siebie. Sprawdź jeszcze te nowe stery.

Down No kurka, to wreszcie chodzi o hibernację czy stan wstrzymania (stan uśpienia także). Po pierwsze to chodzi o stan wstrzymania. A poi drugie na twojej płycie nie ma albo nie da się ustawić wybudzania kompa za pomocą klawy, myszki bądź hasła. Ja nawet na starych płytach mogłem za pomocą myszki a w nowej także.

Jak znajdziesz to zobacz czy masz włączone w biosie wybudzanie za pomocą jakichś urządzeń. Jak coś to pisz, jeśli nie będziesz wiedział gdzie zacząć szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...