Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kudlaty

Niepoprawny: CoD Black Ops tnie

Polecane posty

Jak w temacie.

Gram na laptopie: AMD Turion 2 x 2,3 GHz, Mobilny Radek HD4650 z 1GB, 4GB RAM 800-ki, Win7.

Kupiłem grę w dzień premiery - i zonk. Niegrywalna, freezy, spadki fps poniżej 10, multi nie wczytuje serwerów, a jak już to to samo co w singlu. Patche nic nie pomogły, żal tyłek ściska :/

Rozwiązanie:

Ostatnia, najgorsza możliwość - aktualizacja Windowsa. Uaktualniło sterownik do karty graficznej. Działa jak marzenie.

Gwoli ścisłości - oryginalny Win7 wzięty z uczelni, ale wyłączyłem kiedyś te aktualizacje bo miałem problemy z nimi. Co jakiś czas przywracanie systemu itd.

Przy dzisiejszej aktualce, ostatnia była bodajże 2 lutego :/

Żeby zaraz nie było pytań, jak aktualizacja Windowsa aktualizuje przy okazji stery GPU. NIE WIEM.

Wiadomo mi tylko, że Toshiba nie podpisała umowy z AMD/ATI czy jak to się teraz nazywa i nowych sterów nie ściągnę. Karta była opisana w menadżerze urządzeń jako (microsoft corporation) radeon hd4650.

Teraz stoi normalnie ATI Mobility Radeon HD4650.

Minor lagi zostały, ale to przez steama, pingi i ściąganie (tak, tak wiem, nieczystość)...

Tak czy siak mi pomogło, warto sprawdzić u siebie. Zwłaszcza jeśli ktoś posiada lapka Toshiba/karta AMD.

Pozdro

kudlaty

PS W CoD'zie szukać pod nickiem Pewienpan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...