Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madridistas23

Komputer się NIE wyłącza

Polecane posty

Witam. Gdy ostatnim razem wyłączyłem komputer i monitor po 10 minutach zobaczyłem, że dalej działa. Słyszałem, że warczy i paliła się lampka włącznika lecz gdy włączyłem monitor prezentowało się tak jak by komputer był wyłączony czyli nic nie widziałem na monitorze. Jedynie w rogu migało informacja, że ekran jest włączony.

Zdarzyło mi się tak już 2 razy. Natomiast ostatnim razem gdy chciałem zobaczyć co dzieje się przy tym wyłączaniu i nie zgasiłem monitora przez parę minut system był na etapie: ' Trwa zapisywanie ustawień' więc wyłączyłem go ręcznie.

Wiem, że trochę namieszałem ale nie wiedziałem jak to wszystko ująć :wink:

Wie ktoś co jest tego przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procesor : AMD Phenom X4 9550

karta graficzna: nVidia GeForce 9800 GT

ram 4 GB 800 Mhz

system XP SP3

płyta główna: GIGABYTE M61PME-S2P

zasilacz : mustang atx ky-450w

Zauważyłem, że problem pojawia się po długim graniu w gry . Gdy komputer nie był zmęczony reagował normalnie. Również czasami gdy długo gram aplikacja się wyłączą albo np. komputer sie zacina bądź coś tam się poprzestawia i już co chwile się będzie dana gra wyłączać. Dziwne to trochę ale nie mam tego jak dokładniej opisac :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają temperatury poszczególnych podzespołów (w spoczynku i w stresie)? Daj screena z zakładką Health z programu HD Tune.

Problemem może być zasilacz, który tak, czy owak musisz wymienić, bo ten zasilacz jest niebezpieczny zarówno dla siebie, jak i dla innych części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...