Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napa88

Włączanie kompa i czerwone kropki

Polecane posty

Witam :) Mam nadzieję, że i tym razem będziecie mi w stanie pomóc :) otóż dzisiejszego wieczoru chcąc wykorzystać wolny czas postanowiłem włączyć kompa i odpalić sobie jakąś grę. Gram sobie gram, ale nagle mam czarny ekran... i słyszę tylko dźwięki z "tła" gry, więc jakieś ptaszki ćwierkają, drzewa szumią.... Podczas grania rozmawiałem przez skype'a, rozmówcy nie odłączyło od razu, tylko po jakimś czasie, więc miałem czarny ekran i mogłem z nim rozmawiać. Od razu mówię, że to nie wina monitora, bo playka działa bez problemu. No więc cóż pozostało? Zrestartowałem komputer, ale pojawiła się prośba o uruchomienie w trybie awaryjnym. Ok, załącza się system, ale na ekranie ładowania pojawił się nowy użytkownik "Administrator" -> takiego wcześniej nie było... zalogowałem się do siebie, patrzę wszystko ok, to restartuję kompa. Co widzę? podczas ładowania BIOS'u pojawiają się czerwone kropki na całym ekranie, po załadowaniu widać charakterystyczny dla XP'ka ekran z niebieskim paskiem migającym na dole. A w "tle" co? Zielone kropki.... czekam i czekam.... i co? I czarny ekran... Nie mam możliwości wyboru konta, bo nic nie widzę. Myślę sobie: A, poczekam może zaraz się pojawi. Ale się nie pojawiło. Po ok. 2 minutach na ułamki sekund, dosłownie, pojawił się niebieski ekran (ale nie słynny BSoD) i komputer się zrestartował. Powtórka z rozrywki: czerwone kropki, zielone kropki.

Dzięki z góry za pomoc! :)

Konfiguracja kompa:

procek Intel Core2Duo E8400 (nie podkręcany)

grafa Nvidia GeForce 9600gso (nie podkręcana)

ram 2GB bodajże GEIL 800 Mhz

system XP SP3 (oczywiście oryginał)

płyta główna Asus P5K PRO

zasilacz bodajże 450W, albo 500W

To tyle :) liczę na Was! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...