Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokarief

Tomb Raider: Legenda - zakończenie

Polecane posty

UWAGA. NIE CZYTAJ TEGO, JEŚLI NIE PRZESZEDŁEŚ GRY.

Mam pytanie w sprawie zakończenia Tomb Raidera... gdy Lara pokonuje Amandę w postaci demona i otwiera portal w którym pokazuje się restrospekcja "śmierci" mamy Lary, to uzmysławia sobie, że to Amanda ją tam zesłała... niby jak do cholery? Mógłby ktoś wytłumaczyć? Przecież to Lara dotknęła miecza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe, dlaczego nie zaprzeczyła. I skąd do cholery wiedziała, że matka Lary jest w Avalon? Muszę przejść Anniversary?

EDIT: Chwila, przestudiowałem dokładnie cut-scenkę, gdy mała Lara dotknęła miecza... i słyszałem dość niewyraźnie słowa "daughter" "explode"... chyba rozumiem. To chyba była przepowiednia, gdy dorosłe już Lara i Amanda dyskutowały ze sobą i gdy ta druga powiedziała, by wyciągnęła miecz, matka Lary ją wysłuchała, bo inaczej cały podest by eksplodował i zabiłby ją i małą Larę. Nareszcie. Ale wciąż nie rozumiem jednej rzeczy: skąd Amanda wiedziała, co się stanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Amanda generalnie jest dla mnie dość ciekawą postacią... Ale jest przecież archeologiem... Może gdzieś o tym przeczytała, albo widziała, albo coś w tym stylu... Ale ciekawe jest to o czym tu piszecie... Nigdy nie zwróciłem na to specjalnej uwagi... Ciekawe;)

PS Anniversary to gra w ogóle nie mająca nic wspólnego z Legendą... To remake pierwszego Tomb Raidera... Ale szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Dobra... Przypomniałem sobie Underworld i powiem Ci, że wyjaśnia się tam skąd Amanda wiedziała o Avalonie... Powiedziała jej o tym Jaqueline Natla z pierwszej części Tomb Raidera, która ponownie się pojawia w Underworld... Cały wątek z Amandą i matką Lary zostaje też wyjaśniony... Jeśli chcesz grać w Underworld proponuję najpierw Ci, żebyś przeszedł Anniversary, bo Underworld nawiązuje bardzo mocno do pierwszej części. Nie chcę ujawniać całej fabuły, dlatego że jest bardzo ciekawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

W Legendę grałem w wersję anglojęzyczną, w Underworld po polsku, ale i tak bardziej wsłuchiwałem się w dialogi, a polskie tłumaczenie służyło mi tylko za "podpórkę"

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...