Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaczek93

Rozwiązany: Fraps nie nagrywa filmików z jednej konkrentej gry.

Polecane posty

Mam problem.

Chciałem nagrać filmik z gry Rakion Chaos Force bo miałem zamiar coś przetestować w programie do montażu.

Niestety po uruchomieniu frapsa, w grze nie widać ani countera pokazującego liczbę klatek (nie da się go włączyć) ani nie da się nagrywać filmiku bo po naciśnięciu odpowieniego klawisza po prostu nic się nie dzieje.

Problem tkwi w tym że we wszystkich innych grach nie ma najmniejszego problemu a ja potrzebuje materiału z tej konkretnej. A z tego co widziałem na YT jest oczywiście pełno filmików z tej gry czyli coś pewnie nie tak u mnie.

Ktoś miałby jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych gier fraps nagrywa bez problemu. Inne programy (głównie do przechwytywania obrazu z pulpitu) mimo iż nagrywają nie dają rady gdyż filmik wygląda jakby chodził z 5 klatek/s mimo iż gra podczas nagrywania działała bez problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązany.

Jeśli ktoś kiedyś też miałby problem z zarejestrowaniem materiału z gry Rakion Chaos Force, oto rozwiązanie:

Należy wbić na serwer, wyjść z niego, wbić na inny, wyjść z niego. Mimo iż czasem trzeba robić tak wiele razy, ostatecznie po pewnym czasie pojawi się liczba klatek z frapsa i będzie można nagrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...