Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medzik1992

Filmiki w grach się zacinają !

Polecane posty

Witam!

Mam taki problem że w większości gier takich jak np. Batman: AA, Dirt2 itd. W przypadku Batmana Filmiki zawieszały grę całkowicie ;( ale zazwyczaj w filmikach zacina się dźwięk albo same się zacinają.

Ja już sam nie wiem co zrobić, więc bardzo proszę o pomoc.

PC: Windows XP SP3

Pentium 4 2,4 Ghz

1,5 GB RAM

GeForce 7600 GS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie niezamocny komp i tu bym raczej widzial glowna przyczyne problemu,ale moze sie myle.Mozna,takze zainstalowac kodeki do filmow(moze cos brakuje).Ewentualnie obnizka detali w grze,a w ostatecznosci sprobowac przeskakiwac filmiki,lub wylaczyc dzwiek jesli z nim jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem!

Odpalam Batmana Arkham City (Arkham Asylum śmigało jak trzeba), pojawia się alert mówiący o tym że sterowniki mam nieaktualne. W menadżerze opcja aktualizacja nie skutkuje - system widzi obecne jako aktualne.

Już podczas uruchomienia gry intro NVIDIA się moocno laguje (obraz jak i dźwięk po 0.5 do jednego FPS), następuje przejście do menu głównego - wszystko działa jak powinno, bez lagów, przycinek itp.

Gra ta ma wbudowany tester wydajności komputera pod względem działania gry. Podczas trwania tego testu program wyświetla scenerię z gry - w pomieszczeniach zamkniętych i otwartych - komputer oblicza średnią ilość FPSów która spokojnie pozwala na płynne odtwarzanie gry. No ale po przejściu do kampanii wchodzi filmik no i szlag mnie trafia - jak ze zdartej płyty...

Możliwości mojego komputera względem zalecanych wymagań sprzętowych są znacznie wyższe, nie ma różnicy pomiędzy maksymalnymi ustawieniami grafiki a najniższymi.

Winowajcą może być #@$%$%? karta graficzna - nVidia GeForce 9500GT chociaż udźwignęła GTA IV czy chociażby najnowszą produkcję Saints Row: The Third (którą na marginesie gorąco polecam).

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...