Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazer

Rozwiązany: Neostrada TP 2Mb - od 2 tygodni wysokie pingi.

Polecane posty

Witam. W końcu postanowiłem coś z tym zrobić i napisałem tutaj, bo teraz to już nie wytrzymałem. Od około 10 listopada pingi w grach wszelkiego rodzaju korzystających z internetu oraz podczas przeglądania stron są ogromne. Od 600 do 2500 (normalnie 40-90). Z pobieraniem plików nie ma problemów, prędkość normalna, ale są takie lagi, że tak się po prostu nie da. Jak napisałem jest to neostrada 2Mb, używam modemu sagem fast 800 od jakichś 3 lat. Wiem, że to długo ale kilku znajomych ma go dłużej i wszystko mają ok. Kiedy u mnie zaczęły się takie lagi pytałem właśnie znajomych czy u nich jest wszystko ok, no to mieli też ten problem, ale tylko przez 1 dzień, nie więcej. Ja mam tak już 2 tygodnie. Teraz czekam na waszą pomoc i baardzo, baaardzo dziękuje z góry temu kto mi pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antywirus to Avast Free, wszystko zaktualizowane do najnowszej wersji (baza wirusów jak i sam program), nie, nie kontaktowałem się z tp gdyż na ich stronie były wyświetlone prace techniczne, które kończyły się kilka dni temu. Na razie spytałem o pomoc tutaj, gdyż może da się to rozwiązać bez dzwonienia do tp, ale w najbliższym czasie postaram się zadzwonić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz jeszcze dodam no ważną rzecz, sorry, że zapomniałem, ale za każdym razem jak zresetuje połączenie wszystko wraca do normy (tak na 15-45 min). Jak zlaguje mi znowu podam wyniki ze speedtestu i ping testu.

EDIT: Podam teraz wyniki testów jak wszystko jest normalnie:

1042402203.png

28736352.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...