Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawojtek

Jak całkowicie usunąć plik z komputera

Polecane posty

Mam pewien kłopot, usuwam grę, przez dodaj i usuń programy, potem chciałem zainstalować z powrotem grę, chce to zrobić z jednego powodu, kupiłem grę prosto ze sklepu i gdy wpisywałem cd-key cały czas wyskakiwał błąd, że cd-key jest niepoprawny.Z tego powodu kolega pożyczył mi cd-key bo też ma tą grę, ale przez to nie mogę grać przez internet.Jeśli usunę grę i zainstaluje ją z powrotem, komputer zapamiętuje poprzedni cd-key, natomiast ja chcę jeszcze raz wpisać cd-key może coś wykombinuje i cd-key będzie dobry.Jednak jak nie mogę tego zrobić bo komputer cały czas pamięta poprzedni cd-key do tej gry :dry:

1.Nie wiedziałem gdzie napisać temat.

2.Gra to NFS Shift ale to pewnie nie ma znaczenia.

3.Nie mogłem odczytać cd-key ponieważ jedna uciążliwa litera ''skreślone z'' było bardzo uciążliwe spróbowałem je napisać przez z, ż i ź nic z tego.

Jest jeszcze jakaś szansa by usunąć grę i przy ponownej instalacji ponownie wpisać cd-key?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły pomysł używać CCleanera i innych takich. Wpisz w Uruchom... regedit i daj OK. Tam szukaj w HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE, dalej spróbuj znaleźć nazwę producenta tudzież wydawcy a w nim pozycję z grą. Znajdź klucz przypominający treścią (i prawdopodobnie nazwą) klucz CD.

I upewnij się, że nie mylisz np. U z V, O z 0 itd. itp. Wbrew pozorom, całkiem łatwo te rzeczy pomylić, jeśli kody są drukowane igłówką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej nie podziała (ani jedna, ani druga metoda). Te klucze są niestety trzymane w rejestrze w postaci zaszyfrowanej i do tego są umieszczone w kluczach, do którym dostęp jest utrudniony.

Usuwanie jakichkolwiek kluczy jest w tym przypadku bardzo złym pomysłem!

1. Najpierw wykonaj deaktywację. Tu masz instrukcję dla NFS Shift.

2. Jeśli powyższe nie rozwiąże problemu, to wtedy możesz użyć programu SecuRom Removal Tool. Tylko uważaj co za jego pomocą usuwasz, bo możesz uszkodzić pliki aktywacyjne/klucze od innych gier/programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...