Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

McSpawn

Jaki telewizor?

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam pytanie a pro po telewizora. Chcę dokonać zakupu i nie mogę się zdecydować. Mam około 2 metrów do ściany i chciałbym kupić 37 cali. Nie wiem czy to dobry wybór jeżeli chodzi o wielkość. Nie wiem też czy ma to być plazma, lcd czy też led. Jaka marka teraz jest najlepsza. Mam między 2500 a 3000 zł na ten zakup. Czy jesteście w stanie mi doradzić?

Pozdrawiam.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Nigdy. Na żadne pytanie.

Dlatego też dobrze byłoby przykleić gdzieś tu poradnik o TVkach wszelakich (jak się zbiorę w sobie to go nawet napiszę).

Tymczasem kilka uniwersalnych rad:

Nie wiem czy to dobry wybór jeżeli chodzi o wielkość

Dopóki możesz zachować sensowną odległość od ekranu, to rozmiar im większy tym lepszy. Stosowna tabelka - LINK.

"...plazma, lcd czy też led..."

Plazma = Błyszczący ekran, słabiej świeci, lepsza do ciemnych pomieszczeń

LCD = Matowy ekran, stale podświetlony, lepszy do jasnych pomieszczeń

Jaka marka teraz jest najlepsza

Sony, Philips, LG, Sharp, Panasonic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki możesz zachować sensowną odległość od ekranu, to rozmiar im większy tym lepszy. Stosowna tabelka - LINK.

Dzięki za jakąś pomoc:).

Jeżeli chodzi o link to nie za bardzo widzę aby z 1,6 metra oglądać 40 cali. Jest za duży ekran którego nie sposób objąć wzrokiem "na raz". To tak jakby siedzieć w kinie gdzieś w pierwszych rzędach... Pytałem w jednym z hipersupermarketach i kolo mówił, że z tej odległości to raczej 32 cale. 37 to jest max... Nie wiem czy mu wierzyć bo sprzedawcy zawsze zależy na sprzedaży czegoś co nie za bardzo idzie:)... Szlak mnie trafia bo za dużo tego do wyboru a czas i pieniądze uciekają:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...