Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Keratin

Windows Live - błędny identyfikator (?)

Polecane posty

Legalnie kupuje, z cierpliwościom czekam kilka dni na aktualizaje w Steamie, i rozpoczynam gre żeby dozać zawodu z Identyfikatorem Windows! O co z tym chodzi?! Mam już ten Identyfikatorem, ale jest zły!

POMOCY!!!

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów, nie używaj w nich tego typu określeń i naucz się pisać poprawnie, tak żeby ludzie zrozumieli twój problem, a na pewno więcej osób będzie w stanie ci pomóc - Kawalorn

Poprawiłem tytuł. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak to ująć...

Instaluje, przysyłają mi niby dobry Identyfikator, w grze go w[isuje, lec NON STOP mi wyskakuje że jest zły.

--------------------

Sprzedam gre:

Baldur's Gate (Czesć 1 i 2 + Wszystkie dodatki)

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na profilek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaką grę chodzi? Powtórzę panów moderatorów/ekspertów: doprecyzuj swoją wypowiedź, bo jak dotąd wynika z niej tylko tyle, że kupiłeś grę za pośrednictwem Steama (?). Zainstalowałeś i uruchomiłeś. Wtedy gra poprosiła o Identyfikator Windows Live (??). Wpisałeś go, ale wyświetliła ci się informacja, że podany identyfikator jest błędny. Wpisywałeś w/w identyfikator jeszcze kilka razy - bezskutecznie.

Czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...