Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruczek77

Rozwiązany: Zepsuta myszka

Polecane posty

Witam. Mam problem z myszką, otóż podczas pracochłonnej "pracy" na komputerze, zostałem przez niego sprowokowany. Wiedział drań, że go nie uderzę, toteż postanowiłem wyżyć się na myszce komputerowej. Waliłem i waliłem po jej grzbiecie, aż całe zdenerwowanie uszło. Po mojej "krucjacie" spostrzegłem, że laser nie działa. I teraz proszę was o pomoc. Sam bym to zrobił, ale nie wiem jak. Teraz ten [beeep] co dostał 2GB RAMU (może i dostał, ale niestety przegrałem walkę z BIOS'em i teraz 2GB leży w kącie :( ) śmieje mi się prosto w twarz i każe macać tą swoją niewygodną myszkę w laptopie. [CIACH] Proszę jeszcze raz, pomóżcie :(

Mój model to Ati TECH WOP-49. Nie działa tylko laser, da się to jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sugerowalbym nie przeklinac i wypowiadac sie spokojniej, bez wzgledu na okolicznosci. To jest forum i rozumiemy, ze mozesz sie czuc zly, ale my sie zli na nic/nikogo [jeszcze] nie czujemy i chcielibysmy, zeby tak zostalo do konca dnia. Druga sprawa to fakt, ze zalozyles temat w zlym miejscu. Tutaj doradzamy, co kupic, a nie jak naprawic. Osobiscie zas kupilbym nowego gryzonia i nie bawil sie w wymiany zepsutego lasera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój model to Ati TECH WOP-49. Nie działa tylko laser, da się to jakoś naprawić?

Walnij ją jeszcze parę razy, może się naprawi. Sprzęt komputerowy, a zwłaszcza myszka nie jest przeznaczony do wyładowywania na nim agresji. Uszkodzić mogłeś wiele rzeczy, poczynając od ścieżek na płytkach, kabelkach, kończąc na różnego rodzaju rezystorach i samym laserze. Moim zdaniem konieczny jest zakup tabletek nowej myszki. Chyba, że wolisz bawić się w szukanie uszkodzonego elementu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo się do tej myszki przywiązałem. Tyle ona gier pamięta... No nic powieszę ją sobie na ścianie. Rozkręciłem ją całą , coś się wysypało, jeszcze na to stanąłem.

Teraz jak patrzę na tego pierwszego posta w tym temacie, to myślę, że jakiś debil, nie pasuje mi tylko ten piękny nick. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka na ścianie. Przykleiłem obudowę taśmą. Wisi obok koszulki Grave Digger, która też jest przyklejona taśmą. Gwoździa nie wbiję, bo mam taki shitowy materiał za ścianę, że bym ją rozwalił. Aczkolwiek próbowałem ją (czyli myszona) naprawić. Poparzyłem się, nadymiłem w pokoju i spaliłem trochę dywan. Ale zadowolony jestem.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...