Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t.U.r.

Słuchawki do metalu i rocka do 50zł

Polecane posty

Podczepię się - jesteście w stanie polecić mi jakieś w miarę porządne słuchawki do 50zł? Najczęściej słucham metalu i rocka. W takiej cenie trafiałem tylko na modele zachwalane przez fanów muzyki elektronicznej.

Jeden problem=jeden temat. Nie podczepiamy się pod cudze tematy.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, gadanie. Do pięciu dych jest mnóstwo dobrych opcji, a jedną z nich są słuchawki Phillips SHP-1900. Kosztują zaledwie 30-35 złotych, a grają fantastycznie. Sam używam już drugiej pary (pierwszą niestety zepsułem w jakiś sposób) i nie mogę nim zarzucić absolutnie nic. Wygodne, lekkie, z dobrej długości kablem - jedyna wada to brak niezależnej regulacji głośności, ale to da się przeżyć. A, co do muzyki - wszystko brzmi na nich świetnie - od rapu, przez rocka na drum n'bass kończąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brak regulacji głośności jest dla mnie wadą, bardzo przyzwyczaiłem się do korzystania z pokrętła. Ale dałoby się to przeżyć.

A co sądzicie o SHP2500 - warto dopłacać?

Ja się w jakiś miesiąc przestawiłem i już mi się nawet nie chce sięgać np przez biurko do głośników, ale jeśli to dla cb kryterium to już twoja wola :)

ale z mojego np pkt widzenia - takie ustrojstwo do regulacji obniża jakość dźwięku + jak dodawać kasy to na inne słuchawki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP2500 to właściwie to samo, tylko w nieco lepszej, bardziej bajeranckiej obudowie. Mimo, że wyglądają lepiej, to mają pewien feler - gąbki/wypełnienie (czy jak to się tam nazywa) na wewnętrznej stronie muszli są bardzo delikatne i mogą "pruć" się same z siebie. W SHP-1900 mają osłonę w postaci cienkiej warstwy sztucznej skóry, dzięki czemu są mniej podatne na uszkodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...