Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michal1410

LG M2762D-PC vs SAMSUNG P2770HD

Polecane posty

Witam!

Chcę sobie kupic monitor z tunerem i po długich poszukiwanaich wybrałem te 2 27calowe LCD.

Który z nich bedzie lepszy, czy miał ktoś z nimi jakiekolwiek doświadczenie?

Pozdrawiam!

Witam!

Chcę sobie kupic monitor z tunerem i po długich poszukiwanaich wybrałem te 2 27calowe LCD.

Który z nich bedzie lepszy, czy miał ktoś z nimi jakiekolwiek doświadczenie?

Pozdrawiam!

Czy może coś takiego?

http://www.ceneo.pl/5481814s

Prosze o jakąś rad!

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj. Posty połączyłem. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz czegoś na matrycy IPS i mniejszego? Jak np. masz telewizor to monitora większego niż 24 nie kupuj - i tak oglądniesz wszystko dogodnie a wielkie to tylko i kurz zbiera.

Napisz jeszcze jaką masz karte graficzną, bo nie wiadomo czy karta pociągnie takie monitory.

Jak podasz model i rodzaj karty to poszukamy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kwestia jest taka ze chce miec w pokoju monitor z tv zeby ogladac telewizje i moc pograc na xboxie.

A kompa w niedalekiej przyszlosci wymienie.

Czy jest szansa ze wogole ta karta "uciagnie" 27"?

Nie mowie tu o graniu, czy ogladaniu filmow w hd.

Chodzi mi o zwykle uzytkowanie.Karta ma wyjscie DV-I.

A jesli bys wybieral sposrod tych 3 to ktory jest najlepszy?

pozdrawiam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windowsa to na pewno da radę. A co do gier to, jeśli wcześniej przykładowo grałeś w NFSMW to teraz na najniższych nie pograsz. Ale do neta czy oglądania filmów w rozdzielczości małej, czyli ok.600x400 to da radę.

A czy nie bedzie "pixelozy" przy takiej rozdzielczosci?

I ktory z tych 3 monitorow wybralbys na moim miejscu?

I czy za pomoca huba USB po odblokowaniu divixa bedzie mozna ogladac filmy w hb badz full hd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie bedzie "pixelozy" przy takiej rozdzielczosci?

Mając grafę fx5700 będziesz mógł ustawić rozdziałkę nawet fullhd na monitorze, który ją obsługuje. W takim wypadku nie będzie. Ale jeśli chciałbyś zagrać w przykładowego MW to nawet na najniższych w fullhd nie da rady. A w MW przy monitorze fullhd ustawiając w grze rozdziałkę np. 800x600 to będzie trochę bardzo mocno rozpikselowane. Min. to do gier 1280x1024, czego nie polecam nadal. A już 1680x1050 jest bardzo ładnie. W Windowsie to tylko fullhd na monitorze fullhd, bo niższa, np. 1680x1050 powoduje gorszą jakość niż w grze. Sam sprawdziłem w MW 1680x1050 i fullhd grze i w windzie. A co do MW to normalnie nie da rady uruchomić MW w rozdziałce wyższej niż 1280x1024. Ja znalazłem jakiś tam sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...