Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: Pakiet programów

Polecane posty

Nowy komp, nowy OS, nowe problemy.

Poszukuję kilku programów, które działałyby na Win 7 Professional x64.

coś do nagrywania płytek: jakieś specjalne nero ? lub alcohol ?

coś do tworzenia wirtualnych napędów: miałem DT lite ale nie działa na x64 ;/

coś do zarządzania plikami: total commander ?

coś co ochrony kompa przed wirusami i innym badziewiem: avast się burzy, nie wiem czemu ;/ (może być płatne)

coś do przesyłania plików z kompa na komórkę (kabel) nokia 5310 xm: nokia pc suite też się burzy, może stara wersja albo jednak na x64 nie chce działać

oprócz kodeków audio/wideo nie potrzebuję jakiegoś specjalnego odtwarzacza na x64 ?

Jeżeli coś się jeszcze przypomni to dopiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ochrony. Posiadam darmową wersję AVG 2011. Jestem szalenie zadowolony, działa szybko i sprawnie na Win 7, a znalazł ostatniego wirusa, którego Avast nie znalazł. Jeszcze nie wiesz? Avast powoduje problemy na Siódemce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyvirus polecam pakiet COMOD'o

Do plików TC :)

Wirtualne napędy: Virtual CloneDrive

Kodeki to K-lite codec pack 6.30 ;]

Uaktualni PC suit i będzie działać.

Do płytek może być normalne Nero.

@Edit Ah odtwarzacz jeszcze ;) to polecam AIMP jeśli chodzi o muzykę bo video to VLC

Ewentualnie czegotoniemający allplayer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś do nagrywania płytek: jakieś specjalne nero ? lub alcohol ?

Polecam darmowe ImgBurn. Program jest dużo stabilniejszy niż Nero i ma wszystkie funkcje, jakie tego typu program powinien mieć.

coś do tworzenia wirtualnych napędów: miałem DT lite ale nie działa na x64 ;/

DT Lite działa pod Windows 7 x64, tylko trzeba instalować możliwie świeżą wersję. Choć osobiście uważam, że wspomniany Virtual CloneDrive jest lepszy.

coś do zarządzania plikami: total commander ?

Tu polecam darmowy Free Commander.

coś co ochrony kompa przed wirusami i innym badziewiem: avast się burzy, nie wiem czemu ;/ (może być płatne)

Comodo Internet Security w wersji x64 będzie dobrym wyborem.

coś do przesyłania plików z kompa na komórkę (kabel) nokia 5310 xm: nokia pc suite też się burzy,

OVI Suite działa pod Windows 7 x64 jak należy. (Tzn. u mnie już nie działa, ale to jest moja wina, a nie Windowsa)

oprócz kodeków audio/wideo nie potrzebuję jakiegoś specjalnego odtwarzacza na x64 ?

Do kodeków podszedłbym minimalistycznie. Osobiście polecam odtwarzacz VLC. Obsługuje on większość popularnych formatów i nie potrzebuje kodeków w systemie, bo wszystko ma wbudowane. Jeśli już koniecznie chcesz się bawić w zaśmiecanie systemu kodekami, to polecam pakiet FFmpeg oraz Real Alternative i to powinno wystarczyć. Z odtwarzaczami niestety nie pomogę, ale wiem, że część nie działa z Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...