Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LukiSacz

D: nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Polecane posty

Problem pojawia się przy włożeniu do napędu płyty z grą Harry Potter i Insygnia. Instalator nie uruchamia się automatycznie, a gdy próbuję uruchomić go przez Mój Komputer wyświetla się komunikat "D: nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32".

Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz problem dokładniej. Po pierwsze napisz jaki masz system (dokładnie). Warto też, żebyś napisał jakiego masz antywirusa. Spróbuj odnaleźć w podglądzie zdarzeń informację o tym błędzie i zobacz, czy w niej nie ma większej ilości informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Professional 32bit. Avast antyvir. Niestety, czytając na innych forach zauważyłem, że ten cały avast to syf. Niestety mój komp był tak zarobaczony że avast nawet nie chciał się usunąć... Zrobiłem więc formata i tutaj czekała na mnie następna niespodzianka. Otóż podczas gdy mój dysk twardy ma 500GB, w menu wyświetlało jedynie jedną partycję (dysk c), który zajmował 130GB. Tak więc obecnie jadę na sformatowanym dysku c i niesformatowanym (i jednocześnie niewidocznym) dysku d. Tak więc komputer włącza się ok. 3 minut (czarny ekran między ładowaniem windowsa a wyborem użytkownika) i niektóre programy nie chcą się odpalać (np. gg, energy saver itp.). Nawet w Partition Magic, program nie widzi tej drugie partycji. Wie ktoś jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...