Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuasoocha

pozostałości po super programie-HELP!?

Polecane posty

witam wszystkich. mam problem z plikami, które pozostały na dysku po wyrzuceniu programu z komputera(wyrzuceniu, nie odinstalowaniu:( ). Dokładnie mam na myśli plik CMDAGENT.EXE, który w dalszym ciągu jest uruchomiony i w dodatku w jakiś sposób chroniony przed dostępem. Ponadto, w trakcie ściągania danych z neta, wyświetla się komunikat traktujący o tym, jakoby mój komputer w dalszym ciągu znajdował się za zaporą. Chciałbym również nadmienić, że nie jestem również w stanie zainstalować innej aplikacji antywirusowej. Krótko mówiąc-impas. Proszę o pomoc i wybaczenie, jeśli podobny temat już był, w co szczerze wątpię, gdyż nie sądzę, aby znalazł się drugi idiota, "odinstalowujący" firewalla w tenże sposób;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, co to za program?

Po pierwsze uruchomiłbym Menadżer zadań (ctr+alt+del) i wyszukał proces tego programu. Zamknij go, po czym skasuj plik. Następnie uruchom jakiś program do czyszczenia np. Odkurzacz i skasuj, przez Menadżer Rejestru wpisy tej aplikacji. Teoretycznie powinno być po problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam.zapomniałem podać nazwę. COMODO Internet Security:D powyzsze kroki już dawno wykonałem i nic. w dodatku uzywałem programów typu unlocker, lock hunter. dalej nic. po prostu w tym programie uruchamiamy i wylaczamy proces cmdagent z poziomu aplikacji. wpisy w rejestrze rowniez usuwalem i nic. chyba format widze;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno problem z upierdliwymi plikami. Zamiast się bawić polecam po prostu skasować je spod Linuksa w wersji live - jeśli skasujesz wszystkie pliki programu to już chyba nie będzie sprawiał problemu - wtedy wystarczy już pokasować resztę pozostałości np. rejestrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno problem z upierdliwymi plikami. Zamiast się bawić polecam po prostu skasować je spod Linuksa w wersji live - jeśli skasujesz wszystkie pliki programu to już chyba nie będzie sprawiał problemu - wtedy wystarczy już pokasować resztę pozostałości np. rejestrze...

czyli co?mam zainstalowac linuxa teraz? czy to moze jakis linux w wersji online,jak skaner internetowy:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć wirusa w wersji LiveCD (czyli odpalanego z płyty), np. PartedMagic, tylko nie wiem, czy usunięcie tego pliku czegoś nie rozwali. Zaraz poszukam, może jest jakiś program, który potrafi to wyczyścić.

[edit]

Dobra mam. Spróbuj użyć programu, który można znaleźć tu (albo tu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie. dzieki za pomoc kolego:) musze formata strzelic.w rejestrze nasyfilem okropnie wiec zabieram sie do dziela

nie idzie. dzieki za pomoc kolego:) musze formata strzelic.w rejestrze nasyfilem okropnie wiec zabieram sie do dziela

ha!zrobilem:D wszystko jest ok z netem i tym firewallem.jedyny problem to zmiany w rejestrze. znacie moze program,ktory pomoze przywrocic standardowe wpisy w rejestrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...