Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mati93

Problem z wibracjami

Polecane posty

Witam, znowu marudzę :P

Tym razem mam problem z moim - w sumie to już kilkuletnim - padem. Mam Rumblepad'a 2 i ostatnio moc wibracji strasznie zmalała, tak mniej więcej o połowę. Gdzieś przeczytałem że można w nim regulować poziom wibracji ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji. Możliwe jednak że przez przypadek jakoś zmniejszyłem poziom? Czy może się coś popsuło, np. wysiadł jeden silniczek? (z tego co wiem są w nim 2) Z góry dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w Panelu Sterowania -> Kontrolery gier czy nic nie jest przestawione. Wgraj najnowsze sterowniki i pogrzeb w sofcie może jest jakaś opcja do zmiany wibracji. No ale jak pad ma kilka lat to faktycznie mogą mu wibrację siadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Win7 i nie mogę znaleźć tej opcji co mówisz :( Ale szczerze mówiąc wątpie żeby to coś dało, samo się chyba z dnia na dzień nie zmieniło :P A pad ma trochę ponad 2 lata i wibracji raczej za często nie używałem więc nie powinny się "wyrobić"... W dodatku teraz przy wymianie sterowników można przeprowadzić kalibrację i przy wciśnięciu "4" pad wibrował normalnie, natomiast przy pozostałych przyciskach tak niemrawo... dziwna sprawa :P

EDIT

Znalazłem i nawet ustawienie wibracji na 150% nic nie dało więc to chyba wina samego pada ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...