Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hoffer

Dark Messiah ( Brak odpowiedzi)

Polecane posty

Mianowicie gdy odpalam/chce odpalić gry to mam czarne tło i w menadżerze urządzeń pisze brak odpowiedzi przy aplikacji.

Mój sprzęt to laptop ASUS N50Vn

Karta graficzna GF 9650 GT

Ram 4GB

Procek 2x 2.0

Sterowniki najnowsze.

Max rozdzielczość 1280x800 ( bo czytałem w readmy że nie wszystkie przekątne obsluguja)

Ale wątpie aby było to to bo u kumpla na poobnych parmaetrach sie ladnie odpala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka - reinstall gry, ściągnięcie wszystkich możliwych aktualizacji, łatek itd. (nawet, jak masz najnowsze). Tyle mogę dopowiedzieć. Ewentualnie poszukać na innych forach ludzi z podobnym problemem. No i sprawdzić, czy nie ma jakichś "paczy" do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry naciśnij Alt+Tab. Nie wiem dokładnie co się stanie gdy powrócisz do gry z systemu (czy powróci do normy czy wyświetlą się jakieś ustawienia)*. Jeśli to nie zadziała zrób porządek w kompie (dyski defragmentuj itp.).

*- czytałem to gdzieś na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakuje błąd-brak odpowiedzi. Włączam DMoMaM Singleplayer i śą intro i loga firm, potem jakieś wczytywanie menu czy coś i tak się zacina. Po chwili wyskakuje ''brak odpowiedzi". Pomożecie?

PS.:Mój sprzęt: SO windows vista, proc. Intel pentium dual cpu E2200(2.2GHz), grafika geforce 8600, 2 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak : ściągamy wszystkie dostępne patche jak jeszcze jest błąd to jak nam sie pojawi ten czarny ekran klikamy ESC i minimalizujemy gre za pomocą ALT+TAB i potem wracamy do niej. Problem powinien zniknąć Pozdrawiam :)

PS. To nie jest problem z waszymi komputerami tylko z grą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tam gdzie mi się zacinało to kliknąłem alt+tab. Gra wróciła do pulpitu i przywruciłem grę i normalnie się dalej załadowało menu i wziąłem "nowa gra", ale jak doszedłem do 1 rozdziału, to mi wywaliło jakiś błąd. Ale nie instalowałem żadnych patchy. Czy po instalacji patchy nie będę miał błędów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, to zainstalowanie patcha 1.02 (czy coś koło tego) powoduje, że przy odpalaniu gry uruchamia się SecuROM i domaga od ciebie oryginalnej płyty w napędzie. Tak więc jeśli mamy płytkę z CDA - nie instalować tego patcha (ja mam akurat wersję z XtraKlasyki + "Akszynowską"... I tak nie gram. Odrzucił mnie widok z pierwszej osoby. Nie lubię FPS-ów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam win 7 i naprawiłem to w dość nie typowy sposób. Włączyłem kolejny raz DM z nadzieją, że pojawi się menu po prologu. (czarny ekran) Naścinałem Windows (taki przycisk, że znaczkiem win) wyszedłem do pulpitu i uruchomiłem grę z paska i ... działało ! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...